Кількість прихильників «Самооборони підприємців» швидко зростає

11 серпня 2017 812 0
Іван Мірошніченко, народний депутат, ініціатор ГО «Самооборона підприємців»
kurkul.comІван Мірошніченко, народний депутат, ініціатор ГО «Самооборона підприємців»

До лав громадської платформи з протидії рейдерству та протистоянню тиску силовиків на бізнес ГО «Самооборона підприємців» долучається все більше людей — бізнесменів, політиків, лідерів громадської думки.

Про це виданню AgroPolit.com розповів народний депутат («Самопоміч»), член комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Іван Мірошніченко.

Нагадаємо, що саме Іван Мірошніченко ініціював її створення через збільшення випадків силового захоплення бізнесу та посилення тиску правоохоронців на підприємців.

«Наше основне завдання — це реальна допомога, повернення віри людей у те, що не всі однакові,  і правда сильніша навіть за розумних та озброєних владних поганців. У нас професійні, самодостатні та ідейні люди, які працюють, а не відпочивають, розуміючи відповідальність за інших людей», — пояснив Іван Мірошніченко.

За словами депутата, об’єднання підтримали багато впливових людей — депутати майже всіх фракцій, журналісти, воїни АТО, лідери думок.

«В аграрному комітеті багато професійних та вольових людей. Леонід Козаченко, Олександр Бакуменко, Олег Кулiнiч, Микола Кучер, Вадим Iвченко, Сергій Лабазюк, Сергій Соболев, Олег Березюк, Павло Костенко та багато інших. Долучаються журналісти, лідери громадських думок, представники бізнесу. Всі члени наглядової палати, спікери, профільні та професійні асоціації будуть публічно представлені. Працівників, юристів, детективів, аналітиків вибирають за професійними критеріями та репутацією», — уточнив він.

На думку ініціатора появи «Самооборони підприємців» Івана Мірошніченка, єдиним фронтом буде простіше протидіяти силовим захопленням бізнесу та порушенню прав підприємців.

  • Так, нещодавно Україну сколихнула ситуація довкола господарства «Нива-2010» у с. Бережинка, де пролилася кров людей.
  • Також критичною стала ситуація в ПСП ім. Димитрова в с. Добре на Кіровоградщині.
  • Нових обертів набирає конфлікт щодо урожаю господарства «Аделаїда» на Житомирщині.

Наразі, за даними АФЗУ, вже зафіксовано 570 випадків рейдерства фермерських господарств.

Виконано за допомогою Disqus