Реальної роботи Мін’юсту проти рейдерів зараз немає — Слободяник

15 серпня 2017 86 0
Руки в землі
kurkul.comРуки в землі

Наразі представники Міністерства юстиції України лише декларативно взаємодіють з головою Асоціації фермерів та приватних землевласників (АФЗУ), а реальної роботи поки що немає.

Таку думку висловив член ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) Іван Слободяник в ексклюзивному коментарі Kurkul.com.

За словами Івана Слободяника, ініціатива Мін’юсту щодо створення антирейдерських штабів — це запізніла реакція уряду та фактично підміна понять.

«Ініціатива по створенню антирейдерських штабів вже давно була від Асоціації фермерів та приватних землевласників України, в тому числі були оперативні штаби МВС. Саме Мін’юст не хотів спочатку створювати ці штаби при уряді», — пояснює Іван Слободяник.

Читайте за темою: АФЗУ оприлюднила список керівників власних антирейдерських штабів

Коли пішов шквал рейдерських захоплень та була ініціатива від Асоціації фермерів та приватних землевласників, міністерство вирішило створити «власні» антирейдерські штаби.  

Читайте за темою: Антирейдерські аграрні штаби запрацюють до 15 серпня — Сукманова

Нагадаємо, раніше Іван Слободяник припустив, що Міністерство юстиції перетворилося на «міністерство рейдерства». Він переконаний, що факти рейдерства пов’язані зі спеціальною комісією, яка повинна протидіяти рейдерству.

Коментувати
Виконано за допомогою Disqus