Через бездіяльнісь антирейдерської комісії на Полтавщині створили Фермерську самооборону

10 жовтня 2017 166 0
 Іван Слободяник, член Ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ)
Kurkul.com Іван Слободяник, член Ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ)

На Полтавщині створено Фермерську самооборону у відповідь на бездіяльність Обласної антирейдерської комісії. Про це повідомив член Ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) Іван Слободяник на своїй сторінці у facebook.

«Обласна антирейдерська комісія на Полтавщині бездіяльна. Місцеві аграрії змушені заснувати Фермерську самооборону Полтавщини» — зазначив Іван Слободяник, відповідальний за антирейдерські питання від АФЗУ в Центральному регіоні.

Під час позачергового засідання Ради Асоціації фермерів у Полтавській області аграрії також ухвалили рішення щодо вимог звільнення заступника голови Полтавської ОДА Романа Товстого, який безпосередньо керує обласною антирейдерською комісією, а також призначення представника від Асоціації фермерів України.

«В державну підтримку щодо протидії рейдерству ніхто не вірить. 17 жовтня треба прийти під Верховну Раду і міняти ситуацію в усій державі», — підсумував Слободяник.

Нагадаймо, раніше Іван Слободяник називав створення Кабміном Антирейдерських штабів в регіонах імітацією боротьби з рейдерством та підміною понять.

 

Виконано за допомогою Disqus