Сесвандерхаве-Україна представила нові гібриди

24 серпня 2017 90 0
Цукровий буряк
Kurkul.comЦукровий буряк

На Дні поля, що пройшов у с. Черкас Білоцерківського району Київської області, компанія SESVANDERHAVE Україна представила виробникам цукрового буряку, нові гібриди, технології обробки насіння та маркетингові напрями.

22 серпня на Білоцерківщину з’їхалися агрономи та підприємці, які займаються буряківництвом і зацікавлені у розвитку цього напряму. Виробники з досвідом та початківці не пожалкували часу в жнивну пору, аби відвідати День поля, організований компанією SESVANDERHAVE Україна разом із Alfa Seeds.

Про основні напрями нинішньої діяльності компанії розповів у першій частині заходу технічний представник SESVANDERHAVE Україна Василь Козій. Він зазначив, що утримувати лідерські позиції компанії допомагає наявність повного циклу виробництва насіння цукрового буряку — включаючи наукові дослідження, селекцію, насінництво, переробку тощо. Він наголосив, що бельгійська компанія SESVANDERHAVE щорічно інвестує понад 20% обігового бюджету в наукову діяльність.

Зараз на українському ринку компанія представляє 30 гібридів цукрового буряку, але планує оновлення лінійки, долучивши інноваційні новинки.

Серед основних переваг селекції цієї компанії — стійкість до найпоширеніших хвороб. Передусім до ризоманії, одного з найбільш шкодочинних уражень цукрового буряку. Тут застосовують оригінальні технології захисту рослин. Починаючи від дражування і до посилених схем протруювання насіння.

В компанії чітко слідкують за потребами своїх клієнтів. Реалізують своє насіння, розподіливши його на 2 категорії — комерційне і фермерське.


«Комерційна група — це насіння преміального класу. Фермерська група формується для клієнтів, для яких пріоритетом є ціна при незначних площах висіву. У цієі категорії насіння та сама генетика, але не кілька відсотків менший рівень сходження. Для фермерів це досить вигідна пропозиція. Адже реалізується воно за дуже привабливими цінами і невеликими партіями — фасоване в кілограмові пакети», — розповів у своїй доповіді Василь Козій.

Також на Дні поля була представлена розроблена компанією SESVANDERHAVE технологія «Start’Up». Вона спрямована на скорочення часу від свіби насіння і до появи сходів. Це зумовлює приріст врожаю майже на 3%.

Не менш важливою була і друга частина заходу — безпосереднє відвідування демонстраційних ділянок із посівами різноманітних гібридів. Серед них такі новинки, як Аргумент, Пітбуль, Панда та ін. Там вже можна було роздивитися їх ближче, оцініти стан, розпитати про застосовані технології, проконсультуватися з фахівцями SESVANDERHAVE Україна щодо характеристик окремих гібридів та умови поставок насіннєвого матеріалу. 

Виконано за допомогою Disqus