На Прикарпатті спіймали земельних хабарників

19 серпня 2015 92 0
На Прикарпатті спіймали земельних хабарників
Кurkul.comНа Прикарпатті спіймали земельних хабарників

На Івано-Франківщині представники влади вимагали неправомірну вигоду в розмірі $10 тис. за сприяння у наданні у приватну власність земельної ділянки площею 0,8 га для ведення особистого господарства, пише прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.

Як зазначається у повідомленні, група осіб у складі першого заступника начальника головного управління Держземагентства в області, заступника начальника відділу Держземагентства одного із населених пунктів, сільського голови та секретаря ради вимагали неправомірну вигоду в розмірі $10 тис. за сприяння у наданні у приватну власність земельної ділянки площею 0,8 га для ведення особистого господарства.

«Посадовці отримали від потерпілого перший транш неправомірної вигоди в розмірі $3 тис та 10 тис. грн, який розподілили між собою та видали розпорядження про дозвіл на виготовлення проектної документації на земельну ділянку», — пише сайт.

Також додається, що правоохоронцями хабарників затримано «на гарячому», вилучено предмети неправомірної вигоди. Чотирьох осіб затримано в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України та поміщено в ізолятор тимчасового тримання.

«Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України проводиться слідчим відділом прокуратури Івано-Франківської області», — йдеться у матеріалі.

Виконано за допомогою Disqus

- 1° ... - 5°

Вітер

2.5м/с

Опади

6.1мм

Вологість

100%

Матеріали за темою