Полтавська соя розширить ринки збуту

19 серпня 2015 66 0
Полтавська соя розширить ринки збуту
Latifundist.comПолтавська соя розширить ринки збуту

Товариство з обмеженою відповідальністю, виробнича компанія «Біопрепарат», що знаходиться в місті Глобино (Полтавська область), — єдиний завод в Україні, на якому виготовляють тостовану експандовану повножирову сою. Про це під час робочого візиту до Полтавської області повідомила заступник міністра Міністерства аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька, пише прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

За її словами, на підприємстві мають закінчений цикл виробництва сої: від селекції до переробки для комбікормів. Тут вирощують не генно-модифіковану сою, з високими показниками протеїну та жиру, конкурентоспроможну та здатну витримувати ринкову кон’юнктуру.

«Українські агровиробники є надійними та стабільними партнерами з постачання високоякісної сої та продуктів її переробки. Ми маємо на меті ствердити бренд української сої. Наша країна має стати якісним і надійним постачальником сої на світові ринки», — відзначила посадовець.

Також додала, що дуже важливо, аби українська продукція, зокрема, соя могла потрапляти на ринки світу з усіма необхідними сертифіками.

Коментувати
Виконано за допомогою Disqus

Київ

+ 22° ... + 10°

Вітер

3.1м/с

Опади

4.45мм

Вологість

82%