Стартувала серія «органічних» тренінгів від Мінагрополітики

6 вересня 2017 85 0
Помідори черрі
pixabay.comПомідори черрі

Міністерство аграрної політики та продовольства України спільно з проектом USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» започаткувало серію тренінгів на тему «Ризики формування та розвитку органічного руху» по всій Україні. Про це повідомляє AgroPolit.com.

Перший відбувся сьогодні у Києві. Він орієнтований на підвищення рівня кваліфікації співробітників Мінагрополітики та ЦОВів, діяльність яких координується аграрним міністерством, а також ― представників обласних державних адміністрацій.

Мета такої ініціативи ― навчити держслужбовців особливостям формування та розвитку світового ринку органічних продуктів, познайомити з досвідом державного регулювання та маркетингових стратегій.

«Вчитися ніколи не пізно і ніколи не зайве. Я вітаю, що ви маєте такий шанс. Час вимагає нових знань та навичок. Від себе обіцяю, що в межах моє компетенції, намагатимуся забезпечити вас можливостями для самовдосконалення», ― так прокоментував запуск тренінгу держсекретар Мінагрополітики Владислав Андронов.

За словами розробників тренінгу, учасників вчитимуть кільком речам.

«У реформуванні підходів до розвитку ринку органічної продукції найважливішим є побудова системи просування ― через довіру агровиробника та споживача. Для цього очевидною є необхідність системної маркетингової стратегії розвитку органічної продукції в Україні, на що ми звернемо особливу увагу, акцентуючи на таких питаннях: особливості та основні поняття маркетингу органічної продукції; аналіз міжнародних маркетингових стратегій розвитку органічної продукції; SWOT та PEST аналіз органічного аграрного виробництва; пошук та генерація нестандартних маркетингових рішень, щодо розвитку органічної продукції в Україні», ― сказано у матеріалах до тренінгу.

Нагадаємо, що органічний законопроект має на меті створити кращі умови для виробників.

Виконано за допомогою Disqus