Fendt презентував роботизовану систему контролю висіву та ведення точного обліку Fendt MARS

18 вересня 2017 97 0
Роботизована система MARS
Kurkul.comРоботизована система MARS

Компанія Fendt розробила роботизовану систему високоточного висіву MARS (Mobile Agricultural Robot Swarms), яка наразі проходить польові випробування.

Про це повідомляє Traktorist.ua.

Завданням системи MARS є точне планування, контроль і документування висіву кукурудзи за допомогою об'єднаних в комплекс одиниць робототехніки із застосуванням хмарних технологій.

Важливий елемент проекту MARS — високотехнологічна система управління для використовуваної робототехніки. Так, система включає в себе, наприклад, від 6 до 12 одиниць, і продуктивність в розрахунку на одиницю площі досягає 1 га/год. Кожен робот постійно з'єднаний з центром управління. При цьому безпосередньо в полі можливе змішування сортів, оскільки кожен робот може бути заповнений посівним матеріалом різного типу.

Завдяки використанню електроприводу від акумулятора (близько 400 Вт), малій вазі (близько 50 кг) та можливості автономної роботи, посів можна проводити 24 год/добу 7 днів на тиждень в умовах, в яких використання звичайних машин, наприклад, через особливості ґрунту або шумові показники, навряд чи можливо.

Роботи, виконуючи ту ж роботу, витрачають приблизно на 70% менше енергії і продукують, відповідно, менший обсяг викидів CO2.

Система MARS в останній версії вперше буде представлена на виставці Agritechnica 2017.

Виконано за допомогою Disqus