Fendt створив електротрактор Fendt e100 Vario

20 вересня 2017 96 0
Електричний компактний трактор Fendt e100 Vario
Kurkul.comЕлектричний компактний трактор Fendt e100 Vario

Компанія Fendt розробила повністю електричний компактний трактор Fendt e100 Vario з потужністю приводу 50 кВт, здатний працювати до п'яти годин в реальних умовах. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Джерелом енергії є потужна літій-іонна батарея на 650 В ємністю близько 100 кВтг. Для зарядки використовується струм напругою 400 В і потужністю до 22 кВт, що підключається через роз'єм стандарту CEE, або постійний струм від зарядної колонки Supercharging Option. 

Fendt e100 Vario дозволяє використовувати як традиційне навісне обладнання, так і обладнання з електроприводом. Електротрактор має два силових роз'єми для навісного електрообладнання, які відповідають стандартам AEF. Батарея може видавати короткочасний пусковий імпульс (Boost) потужністю до 150 кВт для приводу обладнання.

Продуктивність акумуляторного електротрактора збільшена завдяки абсолютно новому енергоефективному управлінню температурним режимом. Регульований електричний тепловий насос відповідає за кондиціонування кабіни, а також за охолодження акумуляторної батареї і електронного обладнання.

У 2018 році обмежена серія тракторів Fendt e100 Vario буде використовуватися на окремих комунальних господарствах та підприємствах Німеччини.

 

Виконано за допомогою Disqus