Молочна галузь демонструє реальні зміни ― Ковальова

26 вересня 2017 489 0
Молоко
pixabay.comМолоко

Міжнародна конференція швейцарсько-українського проекту «Створення системи контролю за безпечністю харчових продуктів на основі оцінки ризиків у циклі виробництва та збуту молочних продуктів в Україні» розпочалася 26 вересня.

Про це повідомила прес-служба Мінагрополітики.

Головною метою конференції є підвищення обізнаності зацікавлених сторін, які залучені до молочної галузі, про систему контролю за безпечністю харчових продуктів на основі оцінки ризиків і важливості використання найкращої практики для виробництва безпечних молочних продуктів.

«Молочна галузь є специфічною, соціально та економічно важливою в структурі АПК. Її потенціал наразі нереалізований, галузь знаходиться в стані трансформації і дуже важливо знайти правильні кроки, щоб надати потужний поштовх для її розвитку. Сьогодні ми вже маємо реальні зміни, такі як зміщення виробництва молока від господарств населення до сільськогосподарських підприємств, підвищення продуктивності корів, збільшення частки молока екстра-класу», ― зазначила заступник міністра аграрної поітики та продовольства України Олена Ковальова.

На конференції було наголошено на найкращих практиках виробництва та переробки молока, вимогам харчового законодавства України, ризик-орієнтованій системі контролю за безпечністю харчових продуктів у циклі виробництва та збуту молочних продуктів в Україні, проблематиці антимікробної резистентності, а також практичним крокам Держпродспоживслужби у впровадженні положень Закону України про державний контроль.

Виконано за допомогою Disqus