На Херсонщині відкрили інноваційне аграрне підприємство

340
0
Рослини у лабораторії
khoda.gov.uaРослини у лабораторії

У м. Гола Пристань Херсонської області 30 вересня в рамках Х Міжнародного економічного форуму «Таврійські горизонти» відбулося офіційне відкриття наукового підприємства «5 ELEMENT» ― виробника нано-добрив.

Про це повідомила прес-служба Херсонської ОДА.

«Минулого року під час 9-го Міжнародного економічного форуму «Таврійські горизонти» разом з Володимиром Білим уклали меморандум про співпрацю під назвою «Завод нано-добрив «5 ELEMENT». Сьогодні ми вже відкриваємо це підприємство. Сума інвестицій склала півтора мільйона доларів, і налічує більше 70 робочих місць», ― зазначив голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Генеральний директор ТОВ НВП «5 ELEMENT» Володимир Білий пишається підприємством.

«Я з гордістю хочу сказати, що ми сьогодні дійсно відкриваємо національного виробника мікродобрив, тому що це розробка українського вченого, все це зроблено на українській землі», ― розповів Володимир Білий.

У ході відкриття всім бажаючим провели екскурсію підприємством, а саме продемонстрували наукову лабораторію, промисловий цех та ефективність дії нано-добрив на рослинах в дослідній теплиці.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus