Безкоштовний семінар «Найкращий силос та раціони ВРХ» з Дейвом Девісом

3 жовтня 2017 148 0
Дейв Девіс, незалежний експерт із силосування, Великобританія
Дейв Девіс, незалежний експерт із силосування, Великобританія

Комерційний відділ Посольства Великої Британії в Україні запрошує відвідати практичний семінар Найкращий силос та раціони ВРХ за участі британської «зірки» силосування доктора Дейва Девіса.

Співорганізатори семінару ― офіційний представник JCB ― компанія CML, дистриб’ютор преміксів ТОВ Райт-Френк, партнер LatiЕvents. Захід розраховано на директорів молочних господарств, зоотехніків, агрономів.


Програма заходу включає:

  •  лекцію на тему «Організація процесу заготівлі для покращення якості силосу та показників продуктивності ВРХ», яку проведе доктор Дейв Девіс, незалежний експерт із силосування, Великобританія;
  • майстер-клас із візуальної оцінки силосу біля силосного бурту, практичний аудит ферми;
  • майстер-клас із визначення ефективності перетравності силосу в кормі;
  • розіграш призів від компаній та спонсорів;
  • огляд ферми та ін.

Про др-а Дейва Девіса: У 2010 р. створив власну компанію. Він проводить експерименти з силосом. Також багато часу він присвячує роботі з фермерами по всій Європі, під час якої вони обговорюють питання пов’язані з виготовленням силосів і годуванням. Результати цих дискусій допомагають доктору Дейву Девісу вести свої дослідження.

Оскільки кількість місць обмежена потрібно попередньо зареєструватися. Просимо до 12 жовтня підтвердити Вашу участь на електронну адресу pavliuk@latifundistmedia.com або за телефоном 050 381 5687.

Семінар відбудеться 17 жовтня в ТДВ «Терезине», вул. Першотравнева 2, смт. Терезине, Білоцерківський район, Київська область.Gps-координати: N49.856300, E30.115526.

Початок семінару о 9:00. З програмою семінару можна ознайомитися за посиланням.

Виконано за допомогою Disqus