Волинська влада назвала Ковельський ветсанзавод безперспективним

7 жовтня 2017 75 0
Ковельська філія ДП «Укрветсанзавод»
voladm.gov.uaКовельська філія ДП «Укрветсанзавод»

Проблема масштабного екологічного лиха, спричиненого неправомірною діяльністю Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод», гостро постала на початку 2017 р.

Про це повідомили у Волинській ОДА.

«На ковельській філії нині працюють 14 працівників. З початку серпня обов’язки директора виконує Науменко Микола Ігорович, начальник виробничо-господарського відділу державного підприємства «Укрветсанзавод». Упродовж останніх місяців виготовлено 15 т кісткового та м’ясо-кісткового борошна», — повідомив начальник головного управління Держпродспоживслужби в області Богдан Лозинський.

Як з’ясувалося, частину зазначеного борошна вдалося повністю реалізувати. Це ж дало змогу виплатити заробітну плату за липень 2017 р. На разі заборгованість залишається лише за серпень та вересень. Однак, у планах продати 10 т кісткового борошна, а відтак і частково погасити борг із виплати коштів працівникам.

«Ви знаєте, що перспективи в роботі цього підприємства немає. Рішення, які були прийняті Держпроспоживслужбою, підтримані обласною державною адміністрацією, щоб по завершенню ліквідації наслідків цієї катастрофи, підприємство припинило свою роботу. Тож наше з вами завдання, завершити проект зачистки цієї території, ліквідувати всі наслідки та у встановленому законом порядку ліквідувати це підприємство», — зазначив голова Волинської ОДА Володимр Гунчик.

Виконано за допомогою Disqus