Івано-Франківську філію Укрветсанзаводу хочуть передати на приватизацію

27 грудня 2016 94 0
Одним із виходів з ситуації екологічної кризи в області — є приватизація Коломийської філії «Укрветсанзаводу»
bankruptcy-ua.comОдним із виходів з ситуації екологічної кризи в області — є приватизація Коломийської філії «Укрветсанзаводу»

Ситуація з відходами продукції тваринного походження, яка склалася на Івано-Франківщині, може привести до екологічної біди не лише в області, але й в масштабах держави. Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

Щороку на Прикарпатті утворюється біля 5,5 т відходів продукції тваринного походження, що потребує негайної переробки.

У 2013 р. проблема вирішувалась за рахунок роботи Коломийського ветсанзаводу та ветсанзаводів сусідніх областей, але з 2014 р. це підприємство не працює, а сусідні — Тернопільський, Жовківський — працюють із перебоями.

Читати по темі: На Полтавщині збудують ветсанзавод.

У 2013 р. переробні підприємства області підписали з Коломийським ветсанзаводом 88 угод на утилізацію, а в 2016 р. з різними ветсанзаводами підписано лише 28 угод. Очевидно, що малі підприємства порушують вимоги, накопичують відходи, частково самовільно і несанкціоновано забороняють їх чи спалюють.

Подібне недотримання вимог з біоматеріалами призводить до забруднення навколишнього середовища, поширення різного роду інфекцій та хвороб, та може привести до екологічної біди не лише в області, але й в масштабах держави.

«Для вирішення цієї проблеми, необхвдне виділення Коломийської філії ДП «Укрветсанзавод» у самостійне підприємство з подальшим його включенням до переліку об’єктів державної власності, що підлягають приватизації. І уже сьогодні потенційні інвестори готові подати проекти повної реконструкції заводу», — сказано у повідомленні.

Додається, що голов Івано-Франківської ОДА вже звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана про виділення Коломийської філії Державного підприємства «Укрветсанзавод» у самостійне підприємство з подальшим її включенням до переліку об’єктів державної власності, що підлягають приватизації у 2017 р.

Виконано за допомогою Disqus

+ 20° ... + 12°

Вітер

1.2м/с

Опади

0.5мм

Вологість

61%