Прокуратура розслідує роботу керівництва ковельського «Укрветсанзаводу»

30 квітня 2017 112 0
Розпочато кримінальне провадження за фактом умисної безпідставної невиплати заробітної плати працівникам ДП «Укрветсанзавод»
vip.volyn.uaРозпочато кримінальне провадження за фактом умисної безпідставної невиплати заробітної плати працівникам ДП «Укрветсанзавод»

Ковельська місцева прокуратура внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості та розпочала кримінальне провадження за фактом умисної безпідставної невиплати керівництвом заробітної плати працівникам підприємства ДП «Укрветсанзавод» у березні-червні 2016 р. (кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 175 КК України), пише «Волинь-нова».

Про це повідомила прес-секретар прокурора Волині Наталія МУРАХЕВИЧ.Раніше щодо керівництва ДП «Укрветсанзавод» було відкрито кримінальне слідство.

За фактами забруднення земель відходами тваринного походження на території Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод», що створило небезпеку для довкілля, та зловживання службовим становищем керівником даного підприємства, що спричинило тяжкі наслідки, СВ Ковельського відділу поліції ГУНП в області розслідує кримінальне провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 239, ч. 2 ст. 364 КК України.

Досі тривають обговорення щодо вирішення екологічної проблеми на державному підприємстві Ковельської філії «Укрветсанзавод».

«Загалом, лише консолідовані та оперативні дії органів влади усіх рівнів, громади та представників інформаційної сфери зможуть якісно вплинути на подальше вирішення проблеми на Ковельській філії ДП «Укрветсанзавод» та знайти усі можливі шляхи її вирішення», — зазначає голова Волинської ОДА Володимир Гунчик.

Виконано за допомогою Disqus