Фермери Польщі відмовляються вирощувати свиней

3 червня 2015 86 0
Фермери Польщі відмовляються вирощувати свиней
prosport-ru.tsn.uaФермери Польщі відмовляються вирощувати свиней

В одному із воєводств Польщі створена зона, де визначено посилення правил вирощування худоби. Близько 100 фермерів вже відмовилися від вирощування свиней, повідомляє співробітник екологічного фонду «Зелений Фронт» Олексій Ковтун, пише сайт «Казах-Зерно».

З квітня цього року 93 фермера подали заяви, що їх господарства не будуть відповідати вимогам Програми біоассекураціі. У цих господарствах утримується 1451 свиня.

Фермерам, які до 29 травня подали окружному ветеринарного лікаря заяву про те, що їхнє господарство не буде відповідати вимогам, зазначеним у Програмі біоассекураціі, будуть виплачені компенсації за забитих тварин і за відмову від вирощування свиней. Розмір компенсації буде дорівнює ринковій вартості тварин, за вирахуванням суми, отриманої від продажу м'яса. Підсумковий розмір компенсації визначить агентство з реструктуризації і модернізації сільського господарства. На виплати призначене в цілому 13 млн злотих.

Фермери, які до кінця травня не привели свої господарства у відповідність до вимог біоассекураціі і не подали відповідну заяву, отримають компенсації тільки за забій тварин. У відповідних вимогам господарствах вирощування свиней буде здійснюватися на попередніх умовах. М'ясо свиней, забитих в рамках програми, абсолютно безпечно і буде допущено на внутрішній ринок.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою