У Литві поширюється АЧС

6 червня 2015 74 0
У Литві поширюється АЧС
grodno.greenbelarus.infoУ Литві поширюється АЧС

В Кедайняйском районі були виявлені мертві кабани хворі на африканську чуму свиней (АЧС), це означає, що розширилася територія Литви, заражена цією хворобою — в неї входить весь Кедайняйскій район. У цьому районі досі не було жодного випадку АЧС, пише Myaso-portal.ru.

Після того як Кедайняйскій район оголосили зоною поширення АЧС в ньому набули чинності жорсткі вимоги у зв'язку з превенцией і контролем захворювання, всіх застрелених під час полювання кабанів в обов'язковому порядку необхідно перевіряти на АЧС.

Мисливці не можуть роздавати м'ясо тварин до отримання результатів досліджень. Все м'ясо повинно зберігатися в зазначеному Державної продовольчо-ветеринарною службою місці. Крім того, м'ясо цих кабанів та вироби з нього можна вживати в їжу тільки на даній території і тільки в тому випадку, якщо тварина АЧС не боліла.

Обмеження торкнуться і свинарів, всіх свиней цього району на бійню повинні везти зі спеціальними дозволами ГПВС.

Вивозити свиней з цього району можна тільки в тому випадку, якщо господарство повною мірою здійснило вимоги безпеки і тільки зі спеціальними довідками ветеринарів, які підтверджують, що тварина здорово. Якщо жителі ріжуть свиню для власних потреб, вони повинні інформувати ветеринара, який оцінить клінічний стан тварини і у випадку підозри АЧС пошле зразки в лабораторію.

Виконано за допомогою Disqus