Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.
- ТЕМА ДНЯ:
- Реєструємо пасіку: покрокова інструкція
В Україні триває збір врожаю зернових та зернобобових

Зернові та зернобобові культури зібрано з 10937 тис. га, намолочено 42,1 млн. т з середньою врожайністю в 3,85 т/га.
Станом на 4 жовтня кукурудза зібрана з площі в 1012 тис. га, що на 161 га менше ніж минулого року, намолочено 4228 тис. т із середньою врожайністю в 4,18 т/га, для порівняння, минулорічний показник становив 6259 тис. т з врожайністю 5,34 т/га.
Повідомляє ukragroconsult.com
Також, триває збирання гречки та проса. Гречки з 143 тис. га намолочено 161 тис. т при середній врожайності в 1,13 т/га. На цю ж дату минулого року урожай був зібраний з 139 тис. га, намолочено 175 тис. т, а врожайність становила 1,26 т/га. Проса з 50 тис. га намолочено 73 тис. т з середньою врожайністю в 1,46 т/га. За аналогічний період минулого року було обмолочено 99 тис. га, намолочено 180 тис. т при врожайності в 1,83 т/га.

Читайте також
-
Бути першим в усьому — досвід учасників Клубу новаторів агробізнесу
-
Експертна думка: Наскільки зросте валютна виручка від продажу зерна?
-
Яких цін очікувати виробникам пшениці й кукурудзи
-
АгроПолігон Океан Інвест: Зібрати, підрахувати, запланувати наступний рік
-
Посібник із вибору гібридів кукурудзи
-
АгроПолігон Кернел Сидерати: Час збирати урожай
Матеріали до теми