Сервіс карти ґрунтів на SuperAgronom.com покращено!

10 жовтня 2017 125 0
Карта ґрунтів на SuperAgronom.com
SuperAgronom.comКарта ґрунтів на SuperAgronom.com

Тепер, користуватись оновленим сервісом «Карта ґрунтів України» стало ще зручніше, адже детальну інформацію стосовно структури ґрунтів, їх механічного складу, родючості та еродованості можна дізнаватись безпосередньо по кожному з районів області.

Проект онлайн карти був створений командою SuperAgronom.com у партнерстві з експертом Андрієм Грачовим і за короткий період часу, набув неабиякої популярності серед агрономів.

Нагадаємо, під час ґрунтового картографування, що проводилося в останні роки, в Україні виявлено 650 видів ґрунтів та ще безліч відмінностей, що залежать від підґрунтя, клімату, рослинного покриву та інших ґрунтоутворювальних чинників.

Сервіс надає свіжу та достовірну інформацію стосовно типів та складу ґрунтів. Використовуючи конкретну карту можна миттєво дізнатись необхідну інформацію. У користуванні сервіс простий та інформативний, для отримання даних необхідно вибрати одну з областей України після чого обрати конкретний район. Оновлений сервіс стане у пригоді кожному агрономові.

Виконано за допомогою Disqus