Дослідження ґрунту допоможе фермерам отримувати високі врожаї — експерт

86
0
Девід Данн, керівник агрохімічної лабораторії з дослідження ґрунтів в штаті Міссурі
a7d.com.uaДевід Данн, керівник агрохімічної лабораторії з дослідження ґрунтів в штаті Міссурі

Великого значення в українському агросекторі набуває якість основного ресурсу сільгоспвиробництва — землі, і те, наскільки раціонально та ефективно цей ресурс використовується, повідомляє a7d.com.ua.

За сприяння Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підтримка аграрного і сільського розвитку» участь в Дні відкритих дверей взяв американський експерт, керівник агрохімічної лабораторії з дослідження ґрунтів в штаті Міссурі Девід Данн.

«На родючість ґрунтів припадає близько 60% загального врожаю. Тож не дивно, що значну частку отриманих доходів американські фермери спрямовують на закупівлю міндобрив та на дослідження, пов’язані з родючістю ґрунтів. Зазвичай ці витрати становлять майже 20% від вартості отриманого врожаю», — розповів експерт.

Знання фізико-хімічних характеристик ґрунту дозволяє фермеру заощадити значні кошти на добривах, правильно підібрати культури для вирощування і застосувати найкращі агротехнології, та бути певним, що земля не виснажується. 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus