Варіант Агро Буд прийме участь у виставці Агрітехніка-2017

19 жовтня 2017 88 0
Силоси Варіант Агро Буд
Варіант Агро БудСилоси Варіант Агро Буд

Харківський завод «Варіант Агро Буд», який є частиною виробничої групи з 11 підприємств, візьме участь у найбільшій міжнародній виставці сільськогосподарської техніки Agritechnica-2017 в Ганновері, Німеччина.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Участь «Варіант Агро Буд» в Agritechnica-2017 — один з кроків реалізації довгострокової стратегії збільшення обсягів продажів за кордоном.

На головній міжнародній виставці з сільгоспмашинобудування в світі, яка пройде в Ганновері з 12 по 18 листопада, «Варіант Агро Буд» на своєму стенді представить зразки силосу і транспортного устаткування.

Крім цього, відвідувачі виставки зможуть отримати спеціальні комерційні умови; прямо на стенді проконсультуватися з питань підбору обладнання, його монтажу та подальшої експлуатації; зустрітися особисто з першими особами компанії і укласти нові контракти на найбільш вигідних умовах, а також дізнатися більше про повну лінійку обладнання компанії:

  • обладнання для елеваторів: 3 лінійки силосів для зберігання зернових культур, модельний ряд і продуктивність транспортного обладнання;
  • обладнання для тваринництва: новинки виробництва, умови і терміни виробництва;
  • універсальні дощувальні машини: успішний запуск першої пілотної машини в Україні, технічні особливості модельного ряду.

Стенд компанії розташований в Павільйоні 6, місце G20

 

Виконано за допомогою Disqus