Білорусь обмежила ввезення свинини з України

23 жовтня 2017 96 0
Поросята
Kurkul.comПоросята

Республіка Білорусь запровадила тимчасові обмеження на імпорт свинини з Одеської, Луганської, Вінницької та Рівненської областей у зв'язку зі спалахами на цих територіях гострого вірусного захворювання тварин — африканської чуми свиней (АЧС).

Про це повідомляє УНІАН.

Нагадаємо, раніше Білорусь обмежила ввезення свинини з Житомирської області.

«За інформацією Міжнародного епізоотичного бюро від 12 жовтня 2017 р., на території Одеської, Луганської, Вінницької та Рівненської областей України зареєстровано нові випадки захворювання свиней на африканську чуму свиней», —  йдеться у вказівках, розміщених на сайті департаменту ветеринарного і продовольчого нагляду Міністерства сільського господарства і продовольства Білорусі.

Згідно з повідомленням, заборона поширюється на імпорт живих свиней, зоопаркових та циркових тварин сприйнятливих видів, сперми кнурів, свинини і продуктів її переробки, шкіряної, рого-копитної та кишкової сировини, щетини, мисливських трофеїв, отриманих від сприйнятливих видів тварин.

Також відомство запровадило обмеження на ввезення кормів і кормових добавок, що містять у своєму складі свинарську сировину з Одеської, Луганської, Вінницької та Рівненської областей, а також обладнання, що використовується для перевезення, утримання, забою і розбирання тушок свиней.

Виняток становлять готові корми і кормові добавки для кішок і собак рослинного походження, в тому числі з птиці і риби, що пройшли термічну обробку.

Відомство підкреслило, що обмеження не поширюються також на дозволи, які були видані за погодженням з комітетами з сільського господарства і продовольства Білорусі, на шроти, що пройшли термічну обробку в процесі виготовлення, для виробництва комбікормів для тварин і цінних видів риб.


Виконано за допомогою Disqus

+ 20° ... + 12°

Вітер

1.2м/с

Опади

0.5мм

Вологість

61%