На Чернігівщині фермеру відмовили в оренді землі

68
0
На Чернігівщині фермеру відмовили в оренді землі
Кurkul.comНа Чернігівщині фермеру відмовили в оренді землі

На Чернігівщині майбутній орендар, який хотів взяти в оренду земельні ділянки у понад 160 га вартістю 3 млн грн, порушив вимоги Закону України «Про фермерське господарство», пише прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Як зазначається у повідомленні, він не обґрунтував потреби в отриманні саме таких значних площ. Більш ніж за чотири роки документацію із землеустрою ним не подано, договори оренди земель не укладено. Через це законний обробіток землі здійснюватися не міг, а бюджет втрачав значні надходження у вигляді орендної плати.

«Київський апеляційний адміністративний суд підтвердив правомірність позовних вимог прокуратури Чернігівської області про визнання протиправним та скасування розпорядження Чернігівської райдержадміністрації, яким фізичній особі незаконно надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо земельних ділянок загальною площею понад 160 га вартістю 3 млн грн», — пише сайт.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus
 

Матеріали до теми