Україна і GAFTA посилюють співпрацю в АПК

27 серпня 2015 75 0
Україна і GAFTA посилюють співпрацю в АПК
Тopclimat.com.uaУкраїна і GAFTA посилюють співпрацю в АПК

Україна зацікавлена і надалі підтримувати тісні партнерські взаємини з Міжнародною асоціацією торгівлі зерном і кормами (GAFTA), про це під час зустрічі із представниками Міжнародної асоціації торгівлі зерном і кормами (GAFTA) повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, пише прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Як зазначається у повідомлені, сторонами був обговорений хід реформ з дерегуляції аграрного сектору, модернізації галузі.

«Зважаючи на те, що постановою Кабінету Міністрів України Держсільгоспінспекція України підлягає ліквідації, наразі вирішується питання щодо передачі її функції із здійснення контролю за якістю зерна та продуктів переробки Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Україна зацікавлена і надалі підтримувати тісні партнерські взаємини з GAFTA, тому ми докладемо максимум зусиль для продовження плідного співробітництва», — запевнив Олексій Павленко.

Заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька зазначила, що наразі одним із пріоритетів Мінагропроду є створення сприятливих умов для пожвавлення ділової активності у галузі.

«Ми прагнемо до впровадження не лише європейських, але і світових стандартів відносин на аграрному ринку. Створення мережі незалежних місцевих лабораторій, акредитованих в GAFTA, допоможе пришвидшити обіг сільгосппродукції всередині країни та сприятиме її виходу на закордонні ринки», — наголосила вона.

Виконано за допомогою Disqus

+ 2° ... - 5°

Вітер

2.7м/с

Опади

2.5мм

Вологість

92%