Зустрічайте новий і потужний Бізон Тех

179
0

Один з найбільших дистриб’юторів насіння, засобів захисту рослин та добрив  — компанія «Бізон-Тех» провела ребрендинг.

«Бізон-Тех» з’явився на ринку 10 років тому. Ми стрімко увірвалися в життя українських аграріїв і за короткі строки відвоювали місце на ринку, заслуживши репутацію надійного ділового партнера. Ми досягли тактичної задачі, і вже на п’ятий рік роботи увійшли в Топ-4 дистриб’юторів України. Але при цьому не хочемо стояти на місці і ставимо перед собою стратегічні цілі. Нові цілі з новим брендом », — наголосив Вадим Коверник, власник групи компаній BKW, в яку входить «Бізон-Тех».

Компанія здійснила ребрединг, поставивши перед собою мету виразити енергію та дух компанії, і при цьому зберегти її суть та цінності. Роботу виконала студія Mukovoz Design — українська студія дизайну, яка спеціалізується на аграрному секторі.

«Новий бренд компанії «Бізон-Тех» — це яскравий, сильний, лаконічний знак і потужне шрифтове зображення. Образ бізона ввібрав в себе всі притаманні компанії характеристики: наполегливість, згуртованість, витривалість, енергію, силу і рух. Таким і має бути образ компанії, яка поставила собі мету стати номером один на ринку. Новий логотип стане потужним інструментом в досягненні амбітних цілей компанії», — зазначив керівник студії Михайло Муковоз.

«Змінюється час, змінюємося і ми. Але незмінною залишається наша суть. Натиск, спрага розвитку і чесність по відношенню до партнерів — наші цінності. Це в основі нашої репутації», — зазначив Вадим Коверник.

Також був оновлений сайт компанії bizontech.com.ua, на якому тепер можна знайти всю актуальну інформацію, про продукцію, виробників, цікаві пропозиції та новини компанії.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus
 

Матеріали до теми