Визначено господарства, які отримають 65 млн грн

2 листопада 2017 1250 0
Фермерське господарство
Kurkul.comФермерське господарство

Визначено 212 фермерських господарств з 24 областей України, які за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам» та результатами конкурсного відбору отримали право на одержання поворотної фінансової підтримки у 2017 р. Всього на одержання такої підтримки претендувало 308 фермерських господарств. Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«За держпрограмою надання кредитів фермерським господарствам у цьому році вдалося задовольнити 70% заявок. Зазначу, з Луганської та Донецької області задовольнили 100% заявок. Перевага надавалась тим господарствам, які мають в обробітку до 500 га землі, є членами кооперативів або займаються розведенням ВРХ, ягідництвом, виноградарством чи органічним виробництвом, а також чия діяльність показує динаміку розвитку. Важливим є те, що вперше фінансову підтримку отримає сімейне фермерське господарство», — повідомила заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова.

Загальна сума асигнувань, визначених програмою на 2017 р., складає 65 млн грн, що у 4 рази більше ніж минулого року (2016 р. — 15,7 млн).

До складу конкурсної комісії, яка проводила конкурсний відбір та займається формуванням реєстру фермерських господарств для одержання фінансової підтримки, увійшли: представники громадських організацій, профільних асоціацій, дорадчих служб, представники Мінагрополітики, Укрдержфонду. Усі засідання комісії транслювалися у режимі онлайн.

Після погодження Мінагрополітики реєстру фермерських господарств, що отримали право на одержання фінансової підтримки, міністерство спрямує розподілений обсяг коштів до Укрдержфонду, який укладатиме з ФГ —переможцями конкурсу договори про надання кредитів та перерахує їм бюджетні кошти.

 

Виконано за допомогою Disqus