На Полтавщині через АЧС свиней утримують у закритому режимі

27 серпня 2015 40 0
На Полтавщині через АЧС свиней утримують у закритому режимі
Нommed.ruНа Полтавщині через АЧС свиней утримують у закритому режимі

У зв'язку із виявленням у Полтавській області африканської чуми свиней (АЧС) усі свиногосподарства переведено на «закритий» режим утримування свиней, пише прес-служба Полтаської облдержадміністрації.

Як зазначається у повідомленні, нині в області нараховується 146 колективних господарств, які займаються свинарством, із поголів’ям 298 тис. свиней.

«З метою ветеринарно-санітарного контролю та нагляду за всіма сільськогосподарськими підприємствами, які утримують свинопоголів’я, закріплено відповідальних фахівців державних установ ветеринарної медицини», — йдеться у матеріалі.

Також додається, що у Пирятинському районі, на інфікованому АЧС об’єкті — приватному підприємстві «Лукулл» (с. Харківці), проведено всі необхідні роботи з локалізації та недопущення розповсюдження інфекції. Ліквідовано 558 туш, 765 ящиків із субпродуктами, у виробничих приміщеннях, на території проведено дезінфекцію, у населення вилучено 7 свиней, яких піддано евтаназії.

«Заключну дезінфекцію заплановано на 15 вересня 2015 р. До зняття карантину, у визначених місцях, продовжують працювати ветеринарно-міліцейські карантинні пости», — пише сайт.

Виконано за допомогою Disqus

+ 0° ... - 5°

Вітер

2.2м/с

Опади

6.5мм

Вологість

100%