Британія: Технології  допоможуть фермерам вирішити проблему викрадання худоби

5 листопада 2017 86 0
Вівця
Kurkul.comВівця

Ідею подав колишній детектив поліції Джонатан Мюррей.  Мікрокрапки (зображення, зменшені до такої міри, що неінформований спостерігач не зможе ні прочитати, ні навіть виявити), які зазвичай використовують для позначення дорогоцінних металів, тепер додають у фарбу, якою роблять позначки на шерсті. Про це повідомляє trkrai.com

Завдяки мікрочастинкам фарба містить ідентифікаційні дані, які допомагають точно визначити з якої ферми походить тварина. 

Це вікова проблема для Британії, зазвичай крадуть уночі і у великій кількості, для багатьох фермерів збитки занадто високі, їм доводиться згортати свій бізнес.

«Навесні, вівці йдуть на випас, і близько 10% з них не повертаються. Це  більше ніж зазвичай гине з природніх причин. Оскільки я не знаходив туш, у мене виникли відповідні підозри», — розповідає британський фермер.

Хоча мікрокрапки не допоможуть вирішити проблему повністю, часто втрати  помічають лише через кілька тижнів, крім того овець можуть перегнати або здати на забій, розробники впевнені, такий метод допоможе зменшити кількість викрадень, адже таких тварин значно складніше продати.

Виконано за допомогою Disqus