Рейдери активізувались через недосконале законодавство — фермер

8 листопада 2017 274 0
Євген Дудка, засновник групи компаній «Вілія»
Kurkul.comЄвген Дудка, засновник групи компаній «Вілія»

Прямого аграрного рейдерства на Волині не було. Якщо конфлікти між господарствами-конкурентами і виникали, то хіба що з певними елементами рейдерства: переманюванням пайовиків, подвійною реєстрацією договорів. У той час, як південно-східна та центральна частина України потерпає від цього явища. Про це йдеться на сайті konkurent.in.ua.

«Рейдери активізувались через недосконале законодавство. Аби не було його продовження, потрібно налагодити чіткі та прозорі відносини з пайовиками, платити достойну орендну плату, навести порядок з документами. У підприємств, які дотримуються такої тактики, не виникне жодних проблем», — наголошує засновник групи компаній «Вілія» Євген Дудка.

За його словами, сьогодні ментальність сільських людей змінилася, і вони вже думають не про короткострокову вигоду, а масштабніше і глибше. Тому господарства повинні дотримуватися певної філософії поведінки на селі, яка чітко, крок за кроком буде сприяти його розвитку.

«У нас же є чимало охочих «поласувати чужим», і ми є свідками цього всього. А хіба існує тільки захоплення земель? А хіба ми не є свідками рейдерського захоплення підприємств і, зауважте, це все практично сходить з рук тим, хто це організовує. Це ж тривожні сигнали для цивілізованого суспільства. Як на мене, це дикунство, яке має дуже суворо каратись законодавством», – переконаний голова товариства СГТОВ «Романів» Віталій Заремба.

Виконано за допомогою Disqus