Мінагрополітики займатиметься розвитком сільського туризму

9 листопада 2017 110 0
Мінагрополітики займатиметься розвитком сільського туризму
Kurkul.com

Під час семінару «Основи знань з надання гостинності особистими селянськими та фермерськими господарствами» в рамках XIV Міжнародної агропромислової виставки «Агрофорум-2017» заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань підтримки фермерства та розвитку сільських територій Віктор Шеремета розповів про плани розвитку сільського туризму. Про це повідомила прес-служба Мінагрополітики.

«Сьогодні міністерство в рамках реалізації Концепції розвитку сільських територій здійснює низку заходів з удосконалення системи управління сільським розвитком, в тому числі через активізацію підприємницьких ініціатив сільського населення. Аналіз розвитку сільських територій показує, що для їх стабільного розвитку варто диверсифікувати сільську економіку. Одним із механізмів забезпечення зайнятості сільського населення, як основного так і додаткового, є розвиток сільського або аграрного туризму», — зауважив Віктор Шеремета.

Зокрема, він наголосив, що днями, під час зустрічі з активом Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні, було обговорено першочергові спільні кроки для створення платформи, яка стане новою точкою відліку для розбудови та формування послідовної державної політики у сфері сільського туризму.

Під час заходу учасниками було надано інформацію щодо міжнародного досвіду розвитку сільських територій, зокрема, сільського зеленого туризму. Було зазначено про польський досвід сільського туризму та надано рекомендації для України. Окрім того, були порушені питання правомочності членів ОСГ та СФГ при здійсненні діяльності у сфері сільського зеленого туризму в Україні, а також було презентовано концепцію та структуру сайту Спілки зеленого туризму України.

 

Виконано за допомогою Disqus