Сіяти кукурудзу з пізнім ФАО в Україні ризиковано

242
0
Кукурудза
Kurkul.comКукурудза

За останні два роки, в Україні відбувся зсув до більш пізніх ФАО по кукурудзі, коли було достатньо вологи. Про це повідомив генеральний директор компанії «Євраліс Семенс Україна» Володимир Яковчук в інтерв’ю Latifundist.com.

«Але це трохи змінилося, наприклад, цього року вологи було мало. Тому багато фермерів та агрохолдингів чітко зрозуміли, що перехід до пізніших ФАО дуже ризикований. Неправильно сіяти гібриди з пізнім ФАО на півносі України або на заході», — зазначив Володимир Яковчук.

За його словами, портфоліо компанії адаптоване до всіх умов. У 2014 р. компанія була адаптована до більш ранніх ФАО. Ринок змінився, і тепер продукція відповідає цим змінам.

«Радує, що люди почали думати і розуміти, що непотрібно сліпо сіяти гібриди з пізнім ФАО в зонах ризику. Да, врожай може бути вищим, але ризик набагато більший», — застерігає Володимир Яковчук.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus