Виробництво свинини на піддприємстві «Деміс-Агро»

ТОВ «Деміс-Агро» — одне із найбільших спеціалізованих підприємств із виробництва свинини в Дніпропетровському районі. Господарство було створено на базі колишньої молочнотоварної ферми радгоспу «Підгородній» Дніпропетровського району в жовтні 2006 року Едуардом Демішевим. А роком пізніше підприємство, що займало 15га, було розширено за рахунок придбання свинокомплексу ЗАТ «Котовського» у селі Любимівка. Тепер поблизу м. Підгороднє знаходиться репродуктор, а у с. Любимівка—відгодівельна ферма.

Створений свинарський комплекс застосовує кращі технології інтенсивного ведення свинарства і всі виробничі процеси побудовані на основі тижневого ритмічного циклу.

На підприємстві впроваджено ресурсоощадну технологію сухої відгодівлі комбікормами на основі комп’ютеризованої автоматизованої системи. В господарстві не вирощують зернофуражні культури, тому всі складові раціону закуповують на ринках України, а премікси використовують виробництва Франції. Комбікорми, що складають 100% раціону, готують за п’ятьма рецептами для окремих вікових груп у власному комбікормовому цеху. А для підсисних поросят закуповують стартерні комбікорми у Данії, Польщі та Німеччині.

Фото: Асоціація свинарів України

Выполнено с помощью Disqus
 

Блоги

Фото

Новини