АгроЕкспедиція Посівна 2017. Господарство «Діброва і К»

Під час АгроЕкспедиції Посівна 2017 ми відвідали господарство «Діброва і К», що на Вінничині. На подвір’ї контори зі словами «Слава Україні!» нас зустрічають співвласник та комерційний директор підприємства Дмитро та Степан Зулинські. В самому офісі ми вирішили не зупинятися: без зайвих слів одразу ж вирушаємо у поля, бо там краще видно як іде посівна кампанія.

Дорогою Дмитро Зулинський розповідає, що господарюють тут по-сімейному: двоє братів, обидва не мають профільної агрономічної освіти, натомість таким чином їм вдалося уникнути упереджень ще радянських науковців та викладачів, які давно перестали крокувати у ногу з прогресом і довіряють лише старим перевіреним методам ведення сільського господарства.

Читати по темі: АгроЕкспедиція. День 4. Діброва і К, Калинівський Агрохім та Зернопродукт МХП

«Ми поставили собі за мету, на прикладі окремо взятої території показати, як все можна вибудувати і створити ефективне підприємство. Почали працювати як звичайне класичне господарство в Україні: посів і вирощування сировини. Але ми не хочемо бути «банановою республікою», тому поступово перебудовуємо цю логіку і намагаємося створити з цього господарства якісну сервісну компанію з вирощування зернових і технічних культур», — розповідає Дмитро Зулинський.

До речі, тваринництвом у «Діброва і К» також займаються, але не у промислових масштабах, більше для власних потреб. Мають близько 300 голів овець та небагато гусей, курей та свиней.

Фото: Kurkul.com

Выполнено с помощью Disqus
 

Блоги

Агрополігони