Білоцерківський завод з виробництва ЗЗР

До недавнього часу наша країна скромно «сиділа на лаві імпортерів» ЗЗР. Сьогодні український ринок рухається вперед. Компанія ALFA Smart Agro побудувала в Білій Церкві новий сучасний завод з виробництва ЗЗР.

Отже, чим же унікальний даний завод? Технічний директор заводу Валерій Прокопенко розповідає, що продукція виробляється на 4 окремих лініях. Вони розташовані таким чином, щоб одночасно робити відразу кілька препаратів. Проектна потужність кожної лінії становить близько 1 тис. Т продукту в рік. Для виробництва якісних концентратів суспензій дуже важливий етап подрібнення діючої речовини продукту до мікрочастинок. Технологічне час виробництва вдалося скоротити з допомогою двоступеневого подрібнення з використанням різних за твердістю речовин. Кожна млин на 40-50% заповнена так званим «бісером» — кульками, які виробляють подрібнення гранул речовини.

«Обладнання було замовлено під наш конкретний проект. За рахунок поділу виробництва на лінії ми досягли підвищення продуктивності. Це рішення спричинило подорожчання проекту, але зате забезпечило гарантовану якість показників, яких хотілося досягти », — зазначає технічний директор заводу Валерій Прокопенко.

Фото: Kurkul.com

Выполнено с помощью Disqus
 

Блоги

Фото

Новини