День поля у Миронівському інституті пшениці

На території Миронівського інституту пшениці ім. В.М. Ремесла НААН України, 15 червня, пройшов міжнародний День поля, у якому взяли участь не лише науковці та представники Інституту, але й компанії-виробники ЗЗР, добрив, біопрепаратів.

На Дні поля МІП родемонстрував близько 100 сортів зернових, як вже відомих агровиробникам, так і тих, що лише проходять процедуру державної реєстрації.

Зокрема, серед новинок було представлено не лише сорти озимої та ярої пшениці та ячменю, але й озимого жита, озимого і ярого тритікале, вівса (у тому числі голозерного). Усі сорти — високопродуктивні, стійкі до хвороб та впливу низьких температур, а більшість ще й стійкі до вилягання. Цю стійкість наочно продемонструвала погода: напередодні Дня поля пройшла шквальна злива. Проте більшість посівів навіть після несподіваного «душу» почувалися досить добре. Вилягання спостерігалося лише на ділянках з озимим тритикале – висота стебла рослин та важкий добре виповнений колос не залишили тритикале шансів встояти перед стихією.

Выполнено с помощью Disqus
 

Блоги