Аграрний мем-огляд США і Канади

Аграрний мем-огляд США і Канади

23 серпня 2019 575 0

Раніше ми повідомляли, що з 23 жовтня по 5 листопада компанія «Тревелайт» влаштовує технологічну АгроЕкспедицію кукурузним поясом США і зерновим провінціями Канади. Поки триває набір до групи щасливчиків, Kurkul.com вирішив поглянути на ці країни під новим кутом — з боку поширених в інтернет-спільнотах мемів. Рушаймо!

Ферма мрій

США є не тільки провідним світовим експортером демократії в обмін на нафту, але також ТОП-виробником і постачальником зернових і олійних культур. Недарма навіть прізвисько президента країни Дональда Трампа звучить як Corn Head.

Мене вибрали для цієї роботи тому, що я виділявся на тлі всього поля

Читати за темою: План Трампа: аграрні цитати Corn Head

Кожен другий гектар у США (без урахування Аляски) —  фермерські угіддя. Це поля, пасовища, інші землі сільгосппризначення. Рівень спеціалізації тваринництва у країні настільки високий, що у штаті Айова навіть вивели унікальну «плюшеву» безрогу породу корів («плід кохання» порід хайленд + герефорд + ангус).

У старого МакДональда була ферма. Була

Читати за темою: Агробізнес США. Портрет на українському тлі

Дикий Захід, ковбої, перестрілки та інші вестерни —  «священні корови» Америки, які були і будуть символом зоряно-смугастого держави. Але іноді міцна дружба техаських рейнджерів може приймати несподівані обороти. Один раз —  не ловелас.

Поїхали на рибалку

У США 90% посівів кукурудзи і 85% сої —  це ГМО-гібриди. Трансгенну сільгосппродукцію американцям вирощувати простіше, хоча це і викликає панічні атаки і жорстку критику з боку ГМО-фобів, які полюбляють вживати в їжу синіх астенічних курок, коріння пирію, червиві дикі фрукти, пити чай з бур'янів і компот з пасльону.

 Візуальний визначник генетично модифікованої кукурудзи: не ГМ ГМ

З цієї ж серії: соцмережі завалені різними жахами про семикрилих восьмихвостів: компанії із США, які займаються біотехнологічними дослідженнями рослин, порівнюють з віссю зла; а в Україні навіть бабусі з насінням на ринку гордо приписують до свого товару «Без ГМО».

Павичекіт? Спасибі, Monsanto!

Але ось кого вже точно не запідозрили в генетичних експериментах, так це американських амішів —  релігійний рух, яке вирощує урожай дідівським способом. Точніше, за технологіями XVII століття. У країні фастфуду і кока-коли такі продукти особливо цінуються «ЗОЖниками» і фанатами органічної продукції.

Читати за темою: Їж, молись, працюй або Бізнес без гріха

 Аміш Uber. Коли тобі дуже потрібно дістатися у місто до наступного року

Хокей у полі

У Канаді 4 пори року: вже майже зима, зима, все ще зима, ремонтні роботи. Ось чому один з головних мемів країни —  «В цей час у Канаді». Хоча насправді не все так суворо, клімат у країні змінюється від провінції до провінції. Є тут і своя пустеля, і узбережжя з помірним кліматом і ранньою весною, і взагалі погодні умови місцями сильно нагадують Україну і сприяють землеробства.

Тим часом в Канаді

Якби Канада брала участь в олімпіаді з ввічливості, то швидше за все вона зайняла друге місце, ввічливо поступившись дорогою комусь. Тут навіть від людини, якій ви випадково наїхали трактором на ногу, можна почути «I am terribly sorry!».

Хтось наступив мені на ногу, а я забув вибачитися

Канадське сільське господарство —  одне з найпродуктивніших в світі. У ньому зайнято близько 5% самозайнятого населення, 30% ферм виробляють 75% валової товарної продукції. Середній канадський фермер обробляє 1 800 га, а 1 га канадської землі сільгосппризначення коштує від $4 до $8 тис.

Нам не потрібні фермери з США, адже у нас є супермаркети

Основні товари експорту Канади: хокеїсти, кінні поліцейські, лосі, сніг (білий, жовтий, коричневий) і, звичайно, кленовий сироп. Легше сказати, що канадці не вживають зі своїм національним продуктом і візитною карткою. Країна виробляє близько 85% всього кленового сиропу у світі на $150 млн в рік.

Як виглядає п'янка в Канаді

У минулому році Канада у національному масштабі легалізувала марихуану для використання в рекреаційних цілях. Повнолітні канадці можуть зберігати до 30 г канабісу та вирощувати у власному будинку не більше 4 рослин конопель для особистого споживання. Так що роздобути траву в Канаді навіть простіше, ніж кленовий сироп.

А ось неоднозначним символом країни і героєм нескінченного числа приколів є скандальний канадський поп-R&B співак ротом Джастін Джеремович Бібер. Особливо не злюбили юну, прости Господи, зірку канадські фермери за те, що він невдало експлуатує реднек-стиль в своєму сценічному образі.

Зустріч з прем'єр-міністром? Одягнусь як фермер-гей

Можна нескінченно дивитися на три речі: як горить сусідський сарай, тече Ніагарський водоспад і працюють іноземні колеги. Але ось з рішенням про участь в турі по США і Канаді радимо поспішити. Реєстрація на участь у турі триває до 16 вересня, деталі та умови дізнавайтеся за посиланням. Перевіряйте меми на місці! 

© Kurkul.com. 2019 р.

Виконано за допомогою Disqus

+ 16° ... + 10°

Вітер

1.4м/с

Опади

3.9мм

Вологість

72%