Якість пшениці-2022, або чому фермерам не варто продавати все збіжжя з минулого сезону

Якість пшениці-2022, або чому фермерам не варто продавати все збіжжя з минулого сезону

19 грудня 2022 2273 0

Понад 19 млн т — саме стільки аграрії цьогоріч зібрали пшениці. Звичайно врожай-2022 менший від торішнього в понад 32 млн т, який був рекордним за останні 30 років. Головний фактор, який вплинув на таке різке скорочення — це війна, а з нею зменшення площ під пшеницею. Порівняймо: якщо минулого сезону під цю культуру було відведено понад 7 тис. га, то в цьому році прогнозована кількість становила 4,7 тис. га. 

Особливі умови склались й з продажем пшениці. Завдяки рашистам й обмеженому експорту з на початок сезону 2022/2023 перехідні залишки сягнули космічних показників — 5,3-5,5 млн т пшениці. Ця цифра в 1,5 раза перевищує аналогічний показник попереднього сезону. Тож на балансі маємо цьогорічний врожай+минулорічні залишки, а експорт не досягнув довоєнного розмаху.

Хоча жнива вже позаду фермери продовжують говорити про пшеницю. Чому? Тому, що зараз йде так звана гра в рулетку — тримати врожай з двох сезонів до весни чи продавати зараз. І тут важливим фактором є не тільки ціна, на яку фермери чомусь орієнтуються в першу чергу, а і якість врожаю. Кожен регіон чи країна мають свої вимоги і якщо твоє збіжжя їм не відповідає, то шукай інші ринки або залишай собі.

Саме тему якості зерна обговорювали на останньому засіданні Trend & Hedge Club. Запрошений експерт, менеджер компанії «SGS Україна» Олег Онищенко, провів надзвичайно детальний розбір якості цьогорічного врожаю. Тож, який клас пшениці переважає та чи легко буде експортувати зерно 2022 — читайте в сьогоднішньому матеріалі Kurkul.com.

Олег Онищенко, менеджер компанії «SGS Україна»

Читайте також: Алгоритм роботи з зерновим рукавом, або як не зіпсувати свій врожай

До речі, щоб дізнатись більше про те, як продавати зерно на освітній платформі «Культиварій» стартує новий навчальний курс — IronTrade. Він включає 28 лекцій від ключових експертів України та світу, серед яких й представники та партнери Trend&Hedge Club. Новий курс підійде, як для фермерів, так і для трейдерів-початківців, нових співробітників великих компаній чи агрохолдингів, а також для працівників сервісних компаній. Тому не втрачайте свій шанс, адже мудрий продаж зерна дорівнює вашому заробітку.

«Укласти контракт на продаж пшениці з цьогорічним рівнем білка та клейковини  буде дуже важко» 

Щороку компанія SGS для точності своїх результатів опрацьовує мінімум 500 зразків зерна з різних регіонів країни. В цьому особливому році вдалось залучити всього 301 пробу пшениці. Відповідно кінцевий аналіз включає показники за параметрами визначеними EN та ISO (ред. національна та міжнародна стандартизація). Також, щоб краще зрозуміти прогрес результати досліджень порівнюють з минулорічними показниками. 

Відтак, зі слів Олега Онищенка, цьогоріч показник натури пшениці (ред. маса об’єму зерна) трохи вища (на 0,8 кг/гл), ніж торік. Кількість невиповненого зерна (ред. недозрілого чи обмерзлого) — 1,49%, вологість пшениці — 13,3%, що на 0,9% вище, ніж роком раніше.

 Карта якості пшениці урожаю 2021/2022

«Пророслих зерен менше, ніж минулого року. Показник вологості також в нормі. Натомість основна «біль» цього року — це показник масової частки білка. Якщо в тому році він становив 12,6%, то зараз — 11,8%, що дуже мало», — підмітив експерт. 

З його пояснень, відповідно до рівня білка знизилась й частка клейковини до 21,6% в порівнянні з минулорічними —  25,9%.

«Навіть це зниження не передає того всього, що насправді відбувається. Оскільки впав білок, знизився показник W (ред. сили муки) з 217 до 183 х 10-4 Дж. Решта показників більш менш в нормі», — розповів він.

Якщо прослідкувати за рівнем падіння показника білка, то зі статистики за останніх 18 років помітно, що в сезоні 2022 він дійсно на низькому рівні. Ще нижчий показник востаннє був зафіксований 5 років тому. Також помітно знизилось співвідношення білка до клейковини до 1,83. 

«Зниження співвідношення грозить тим, що укласти контракт на продаж пшениці з рівнем білка 11,5 -11% та клейковини 22-23% буде дуже важко. Тому, при експорті зараз проходить, суміш двох врожаїв — цьогорічного і минулого, оскільки в нас залишились великі залишки останнього», — наголосив менеджер SGS.

«Нестандартний сезон 2022: білок та клейковина у пшениці знизились, а W — не змінився»   

Щодо регіонального зрізу, то з дослідження компанії випливає, що на Півдні та Сході України натура на рівні — 78,7. Показники вологості, пророслості зерна та падіння в нормі, масова частка білка становить 11,59%, а число W — 196. 

«Крім того, збільшилась кількість шкідників — клопа шкідливої черепашки — 0,76%, що звичайно вище ніж торік. Зрозуміло, що в цьому регіоні жнива відбувались форсовано — всі намагались якомога швидше зібрати пшеницю. Тому багато зерен було пошкоджено і подекуди цей показник доходив до 33%», — розповів Олег Онищенко.

Карта якості пшениці урожаю 2022

В Центрі та на Півночі спостерігається низька натура пшениці — 76,4. Вологість очікувано вища, ніж на Півдні — 13,6%. Число падіння в нормі, білок становить — 12,23%, а клейковина — вище 21%.

«Для такого рівня білка, частка клейковини занизька. Відповідно показник W не влаштовує нас, як і на Півдні. Ця кількість білка ніяк не вплинула на клейковину та і на W. Тобто, на останній фазі дозрівання зерна пройшли дощі і клейковину «вимило», — повідомив фахівець.

На Заході країни показник натури в нормі, невиповнених зерен мало, вологість трохи вища. В порівнянні з рештою регіонів — білок на нормальному рівні — 11,6-11,7%, а клейковина низька — 21,1%. Відповідно низький показник W — 174.

«Тобто, як бачимо,  регіональне співвідношення дуже нерівномірне. А ось на високих білках клейковина впала й на низьких теж впала, що нестандартно. Одночасно W залишилось на рівні минулого сезону», —  зауважив Олег Онищенко.

Він пояснив, що збільшення кількості низьких білків впливає на зменшення кількості високопротеїнового зерна, що відобразиться на класах пшениці.

«Найбільш негативно на якість пшениці вплинула сажка»  

Як повідомив Олег Онищенко, в сезоні 2022 клоп-черепашка  встиг нашкодити частині врожаю, але не занадто. Цей показник становить 54% в порівнянні з минулорічними — 83%. 

«Ці шкідники шкодочинять якості клейковини, а на показник W особливо не вплинули», — зазначив фахівець.

Інша проблема — це сажкове зерно або, як називає їх Олег Онищенко — «заспорені зерна». В цьому році в середньому вміст таких зерен 10,35%.

«Середні показник — 10,35%, але бачимо, що максимально зустрічались зразки зі 100% заспореністю.  Тобто просто подивитись на середній показник і сказати, що в цьому році нема проблеми зі заспореністю не правильно. Тому з цих цифр видно, що з врожаєм у нас  не все так добре, як би хотілося», — наголосив він.  

Експерт додав, що у разі невідповідності граничної норми якості зерна з одним із показників мікробіологічних випробувань, пшеницю визначають, як «нестандартну». Тобто, як мінімум 6% цьогорічного врожаю підпало під цю характеристику.

Читайте також: Тренди 2023 для фермерів — від робототехніки до альтернативної енергетики

«Ми робимо мікологічну експертизу тільки на тому зерні, де було понад 10% заспорених зерен. Такого зерна було 25,6% від всього врожаю. І з них у 1/5 не виявлено спор сажки, але ці зерна були в контакті. Так, не доказано шкідливість токсинів сажки. Але це зерно було разом і ми прекрасно знаємо, що це шкідлива річ», — розповів Олег Онищенко.

Він зазначає, якщо те зерно, яке було в контакті нормального кольору, відсутній специфічний запах, то проблем не виникає. Але аналітична сфера поділяє цю «контактну пшеницю»  на 3 градації — знебарвлена, слабкий ступінь знебарвлення і колір властивий здоровому зерну.

Як бачимо з аналізу, з того зерна, що було в контакті з сажковим, 45,4% виглядає, як здорове. Цей показник значно вищий, ніж торік. Відповідно знебарвленого зерна — 20,8%. Це зерно, фахівець характеризує, як «погане», оскільки воно не підходить за кольором. А ось середнього зерна — 33% в порівнянні з — 55,4% в сезоні 2021. 

«Мене часто запитують: «а що робити з цим зерном? Чи можна пропускати?» Я відповідаю: «Провіряйте показники». Наприклад, запах. Інколи я раджу розбавляти таке зерно, як мінімум 1:3, щоб воно було нормального кольору і відповідно зменшилась кількість спор», — рекомендує фахівець. 

«Фермерам не варто поспішати продавати минулорічне зерно повністю»  

Далі експерт навів статистику якості пшениці, яка була відправлена на експорт в липні-серпні 2021-2022 рр. У відправленому цьогоріч зерні клейковина становить 24,3%, а білок — 12,4% в порівнянні з торічними показниками відповідно 24,8% та 12,44%. 

«З цих показників видно, що продається не чиста цьогорічна пшениця. Багато хто домішує минулий врожай. І відповідно, дай Боже, щоб минулорічну пшеницю всю не продали. Це зерно потрібно залишати для підмішування, бо без нього ми не зможемо виконувати більшість контрактів на пшеницю з білком 11,5%», — наголосив фахівець.

Також з наведених даних фахівець зазначив, що без врахування вологи, але зважаючи на показники W, та зерна пошкодженого клопом-черепашкою, цьогоріч пшениці І класу всього 1%. Тому виправдані переживання мукомелів про те, що в цьому сезоні для них не достатньо сировини.

Зменшилась кількість пшениці 2 класу з 23,3% до 11,6%. Щодо третього класу, то з минулих сезонів його частка кардинально не змінилась — в межах 26,6%, а кількість зерна четвертого класу зросла до 39,5%, у порівнянні з 35,4% у 2021 р.

«Такий поділ в цьому році. І він демонструє, що експортерам в цьому році можна працювати з 3 та 4 класами. Щодо нестандарту, якого понад 23%, то за правилами його можна використовувати тільки при наявності спецдозволів. Але безліч експортерів продають її не заявляючи, як про не стандартну», — підсумував фахівець. 

Тож, в цьому році нашим аграріям вдалось зібрати понад 19 млн т пшениці. Втім, як бачимо з досліджень SGS якісні показники, а саме кількість білка та клейковини, знизились. Така пшениця матиме труднощі з експортом. Проте залишки минулорічного врожаю, яких в нас є вдосталь «дякуючи» росії, зможуть виправити ситуацію. Оскільки продавці практикують змішування зерна різних сезонів, що в результаті дає кращі показники.

© Юлія Маковей, Kurkul.com, 2022 р.

Виконано за допомогою Disqus