Про АГРО вустами дітей, або Дайжест Agrikids

Про АГРО вустами дітей, або Дайжест Agrikids

9 листопада 2018 110 0

Гарячий сезон жнив майже закінчився і у фермерів скоро з’явиться час на відпочинок. Зима, це сезон, коли можна проаналізувати результати, навчитися чомусь новому, або просто відпочити під час перегляду цікавого кінофільму разом з родиною. У свою чергу, Kurkul.com пропонує вам переглянути випуски проекту AgriKids, чим не цікаве заняття довгими темними вечорами? Погодьтеся, слідкувати за життям, питаннями і розвитком дітей завжди весело!

Нагадаємо про сам проект: він створений для того, щоб показати світ сільського господарства очима дітей, бо як ми знаємо, ці маленькі «чомучки» часто задають питання, на які їм обов’язково необхідно почути відповідь. Тож розкажемо про агробізнес вустами малечі — доступно і цікаво!

У першому випуску проекту, ви дізнаєтесь, яка ж найулюбленіша культура у дітей, як би виглядала кукурудза, якби була людиною, та хто вирощував би кущі з цукерками, якби це було можливо.

У наступному випуску Настя досліджувала, чим відрізняється бабусина грядка від великого агрохолдингу. Ведуча розповіла, які види господарств бувають, як розрізняти підприємства за розміром та хто такий фермер.

Звідки курка бере яйця, як ті яйця у неї «відібрати» та яка продуктивність однієї несучки на день? Ми побували на птахофабриці «Слов'яни», що входить до структури холдингу Авангард, щоб відповісти на ці запитання. Також ми розповімо, чим годує курчат квочка та у чому різниця між білими й коричневими яйцями.

Ми часто чуємо таке слово, як «посівна». Але що воно означає? У четвертому випуску ведуча Настя розповість про посівну, чому це так важливо і покаже, як сіють кукурудзу і чому вона не помаранчева.

У цьому випуску ви дізнаєтесь, звідки на полицях магазинів беруться свіжі овочі в той час, коли на полях вони ще не виросли. Насті вдалося посмакувати щойно зірваним огірком, поговорити із джмелями-запилювачами і побачити, як виглядають тепличні «грядки» з 9-метрової висоти. Гарантуємо, після перегляду цього випуску AgriKids ви поквапитесь до магазину за свіжими овочами. І, найімовірніше, вони будуть тепличними.

У випуску №6 Настя розповість про одну з найголовніших професій у сільському господарстві – агроном! Що повинен знати й уміти агроном, чи має він бути фізично сильним, яка машина – найкращий його товариш, коли починається і коли закінчується робочий день агронома, скільки можна заробити, вирощуючи горох, та за що агрономи люблять свою роботу? Про усі секрети найважливішої аграрної професії Насті розповів Андрій Кисильчук – агроном ПСП «Денихівка», що в Тетіївському районі Київської області.

«Пийте, діти, молоко… ні, не лише молоко, а й кумис!», — закликає Настя. Адже вона дізналася, що це смачний та ду-у-уже корисний напій. А роблять його із… кобилячого молока.

Як доять коней, за якої умови мами-кобилки віддають своє молоко, та як саме виготовляють напій кумис — дивіться в черговому випуску AgriKids.

Про все це Насті розповіли на конефермі Агрофірми «Дібрівка», що в селі Ненадиха Тетіївського району Київської області, та міні-цеху з виробництва кумису, розміщеному в сусідньому в селі Денихівка.

Попереду ще багато випусків! Чекайте нову підбірку вже наступного тижня.

Виконано за допомогою Disqus

+ 20° ... + 12°

Вітер

1.2м/с

Опади

0.5мм

Вологість

61%
Матеріали за темою