Відомий агрохолдинг відкрив новий елеватор на Сумщині

Відомий агрохолдинг відкрив новий елеватор на Сумщині

22 липня 2020 269 0

Компанія A.G.R. Group, президентом якої є Мисак Хідірян, відкрила новий «Середино-Будський елеватор» в Сумській області.

«За роки існування компанії ми навчилися використовувати сучасні технології, збільшувати врожайність при нестабільних погодних умовах, розширювати земельний банк і залучати кращих фахівців. У нинішніх умовах ми повинні диверсифікувати свою діяльність і підстрахувати наш бізнес будівництвом масштабних інфраструктурних об'єктів», — говорить Президент A.G.R. Group Мисак Хідірян.

Потужність першої черги зерносховища — 28 тис. т. Представлені чотирма силосами TORNUM на плоскій підставі, обсягом одноразового зберігання 7 тис. т кожен. Крім цього, на елеваторі встановили кілька оперативників загальною потужністю 2 тис. т.

На підприємстві розповіли, що для фермерів приймання зерна буде безкоштовним. У добу на елеватор зможуть приймати 3 тис. т зерна. На території є 5 залізничних гілок, також встановили залізничні ваги ЗД-Булат-В2-15М-150-SZ, щоб підприємство могло за добу вантажити маршрут.

Зерносушарка і транспортне обладнання на підприємстві теж від TORNUM. Потужність зерносушарки становить 52 т на годину.

Очищати зерно на «Середино-Будському елеваторі» будуть двома сепараторами компанії «ОЛІС» — «Горизонт К-400» і «ПРОМІНЬ ЗСО-200».

Лабораторія на «Середина-Будському елеваторі» укомплектована експрес-аналізатором Infratec 1241. Також на підприємстві встановлено автоматичний пробовідбірник ПВМП-1Т У2 «Елеваторпромсервіс».

Місак Хідірян з представниками місцевої влади

Василій Панасюк, директор елеватора

Ігор Шестопалов, голова правління ТОВ «ЕЙ ДЖІ ЕР ГРУП»

 © Kurkul.com, 2020 р.

Виконано за допомогою Disqus