Кращі аграрні фото 2020: результати конкурсу

Кращі аграрні фото 2020: результати конкурсу

24 грудня 2020 464 0

Напередодні Дня працівника сільського господарства Latifundist Media разом із партнером LNZ Group запустили конкурс на краще аграрне фото-2020 в 10+1 номінаціях. 

Наша команда отримала більше 500 конкурсних фото із різних куточків України. Кожна з цих фотокарток насправді варта перемоги і журі було досить складно обрати фіналістів у кожній номінації.

Тепер настав час поділитися цими суворими, але водночас красивими буднями в агро, які закадрували учасники конкурсу!


Тваринництво рулить/Животноводство рулит

Поки всі кажуть, що тваринництво в Україні занепадає, учасники конкурсу на краще фото в номінації «Тваринництво рулить» руйнують стереотипи й намагаються довести протилежне. Тваринництвом варто займатися: це може бути не тільки прибутково, а й дуже красиво.

Перемога: Анна Рейваховська

Більше фото учасників


Краще фото аграрної споруди/Лучшее фото аграрного строения

Магія сталі в елеваторах та ангарах чи ідеальна симетрія будівель на фермах здатні заворожити будь-кого. Тому кожне фото в цій номінації було варте того, аби потрапити на суд журі.

Перемога: Максим Волченко

Більше фото учасників
 


Хвороба крупним планом/Заболевание крупным планом

Кажуть, що ворога треба знати в обличчя. Тому ніколи не варто дивуватися, якщо у фотогалереї фермера, агронома знайдеться кілька десятків фото хвороб, шкідників із полів. Отож, навіть типова хвороба кукурудзи цілком може стати переможцем у відповідній номінації з-поміж кращих аграрних фото!

Перемога: Лілія Шведа

Більше фото учасників


Шкідники — постійні супутники агронома/Вредители — постоянные спутники агронома

«Страшно, але красиво» — так можна, здається, охарактеризувати цю номінацію. Погодьтеся, знаючи, яку шкоду сільгоспкультурам можуть нанести різні комахи абощо, буває складно знайти в них позитив. Але ж тільки подивіться на ці знімки оленок волохатих у ріпаку! Хіба не милота?

Перемога: Руслан Міллер

Більше фото учасників


Руки в мазуті/Руки в мазуте

Типового механізатора можна легко розпізнати з однією ключовою ознакою — стійким ароматом дизелю і мазутом, яким так складно відмити з рук. Але, як бачимо, у цьому є свій особливий шарм!

Перемога: Віра Єріфа

Більше фото учасників
 

 


Найцікавіший ракурс сільгосптехніки/Самый интересный ракурс сельхозтехники

На тракторній бригаді колеги вже давно навчилися розпізнавати один одного в абсолютно різних позах і з різних ракурсів. Бо іноді обслуговування, ремонт та робота із сільгосптехнікою вимагають по-різному пристосовуватися до обставин. Але який найцікавіший ракурс побачили конкурсанти в цій номінації — дивіться тут.

Перемога: Гнат Черниш

Більше фото учасників


Макрозйомка сільського господарства/Макросъемка сельского хозяйства

Здавалося, рутинна робота, у тому числі у сільському господарстві, може набриднути. Але варто тільки зупинитися на секунду і зблизька поглянути на кожну рослину, комаху чи деталь — і ось вертається натхнення працювати далі…

Перемога: Ірина Глуцька

Більше фото учасниківКраща аграрна заставка на смартфон/Лучшая аграрная заставка на смартфон

У цьому особливість агро? Вийшов у поле, клацнув фото — і ось тобі гарантована заставка для екрана  будь-якого девайса, яка тішитиме кожного разу, коли береш його до рук.

П.С.: зізнаємось — наші журналісти часто так роблять ;)

Перемога: Ірина Куралех

Більше фото учасниківНайбільш романтичне аграрне фото/Самое романтичное аграрное фото

Ех, стільки неймовірних зустрічей бачили українські поля! Головне — у жнива обов’язково берегтися комбайна і дотримуватися правил техніки безпеки.

Перемога: Марієтта Буневич

Більше фото учасниківЯ люблю АГРО

Ні для кого ж не секрет: агро — то велика любов! Якщо хтось думає інакше, то ось вам фотодокази від конкурсантів.

Перемога: Дмитро Парій

Більше фото учасників
 


 Вибір LNZ Group / Выбор LNZ Group

Приємним бонусом конкурсу агрофото стала партнерська номінація від компанії LNZ Group. Нашим колегам було складно… але перемогу здобула ця символічна фотокартка із рудоволосою дівчинкою в полі кукурудзи.

Перемога: Людмила Красюк


Нагадуємо, переможці в кожній з номінацій отримають подарунок: сертифікат на 1 000 грн в інтернет-магазині стильних аграрних штучок LatifundiMag.com та подарунок від партнера конкурсу в номінації Вибір LNZ Group.

© Kurkul.com, 2020 р.

Виконано за допомогою Disqus