Ірландський фільм про вівчарів переміг на фестивалі у Каннах

31 липня 2015 173 0

«Rams» («Барани») — фільм про фермерів-вівчарів, які мешкають в сільській місцевості Ісландії, в 2015 році отримав нагороду в одній з програм Канського кінофестивалю «Особливий погляд» в категорії «Оригінальне кіно».

Більшість уваги на Канському Кінофестивалі приділяється переможцю щорічної категорії «Золота пальмова гілка», яка вважається, вищим призом на фестивалі. (Цього року його отримав Французький фільм про біженців з Шрі-Ланки).

Але категорія «Особливий погляд» часто включає в себе частину найбільш цікавих та дивних фільмів всього фестивалю. Ця категорія створена, щоб нагородити менші фільми, дивніші фільми, зазвичай, фільми від нового режисера або відносно нових режисерів порівняно з велико-бюджетними фільмами, які виграють в категорії «Золота пальмова гілка». Цього року переможець в категорії «Особливий погляд» особливо цікавий для нас, тому що це фільм про фермерів.

«Барани» (Rams або Hrútar в ісландській мові) — друга картина ісландського режисера Грімура Хаконарсона. Фільм характеризується різними виданнями як комедія, так і драма. Це історія про відчужених братів, які живуть у далекій ісландській долині, де вирощують овець і залучають їх до змагань.

Їх світ кидається в сум'яття, коли хвороба скрепі овець, фатальне дегенеративне захворювання, одного роду з коров’ячим сказом, вражає їх ферму. Отару одного брата забирають урядові агенти, а інші шукають його допомоги, щоб уникнути тієї ж долі.

Джерело: Мodernfarmer

Виконано за допомогою Disqus
Матеріали за темою