На Полтавщині відкрито чергову сімейну молочну ферму

219
0

У Полтавській області в рамках Проекту USAID/Партнерство заради інновацій «Розвиток сімейних ферм, об’єднаних у сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи» уже відкрито 12 ферм.

Нещодавно Владислав та Катерина Скрильники у с. Бутенки Кобеляцького районі відкрили чергову сімейну молочну ферму, де утримують понад 30 корів.

Три перші сімейні ферми у Полтавській області відкрилися у 2014 р. у с. Сухорабівка Решетилівського району. А у 2016 р в с. Денисівка Оржицького району відкрилися ще дві сімейні ферми.

Родинам, які погодилися взяти участь у проекті «Розвиток молочарських кооперативів», фахівці від партнерів проекту розробили плани реконструкції корівників, щоб ті відповідали вимогам комфортного утримання тварин, гарантували максимальну продуктивність виробництва, а також створювали хороші умови праці для господарів.

«Особливість сімейних ферм, створених в рамках міжнародного проекту, — забезпечення їх усім необхідним обладнанням для прибирання за тваринами, їхнього годування та доїння», — розповідають куратори проекту.

Відео: 0532.ua

Выполнено с помощью Disqus
 

Інтерв'ю

Історії успіху

Відео

Новини

Матеріали до теми