Маршрут АгроЕкспедиції Соя 2017 (Оновлюється)

139
0
Маршрут АгроЕкспедиції Соя 2017 готовий
Маршрут АгроЕкспедиції Соя 2017 готовий

Ну що, готові з нами по соєвих полях? Якщо ви ще не в курсі, то нагадуємо, що команда Kurkul.com з 1 серпня відправляється у АгроЕкспедицію, де ми будемо дивитися, яку сою аграріям України вдалося виростити цього року і як на цей процес вплинули аномальні погодні умови.

Нагадаємо, що з нами в поля вирушають експерти-партнери, без допомоги яких не проходить жоден наш кроп-тур. Тож соєвими плантаціями з нами поїдуть представники компаній BASF, «Бізон-Тех» і ПАТ «Креді Агріколь Банк».

соя

Наразі ж ми вже маємо орієнтовний маршрут, яким почнемо рухатися вже з наступного вівторка.

День 1. 1.08. Тернопільщина:

ТОВ «Саутберг-Холдинг»

ПАП «Агропродсервіс»

День 2. 2.08. Хмельниччина:

ТОВ «Україна 2001»

Філія «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП»

Енселко Агро (Кернел)

День 3. 3.08. Черкащина:

ФГ «Кищенці»

ТОВ «Олімп»

ФГ «ТВК»

День 4. 4.08. Полтавщина та Сумщина:

ТОВ «Вітал-Агро»

ТОВ «Октан»

«Росток-Холдинг»

АФ «Хвиля»

День 5. 07.08. Житомирщина:

«Агро-регіон»

«Сигнет Холдинг»

Але попереджаємо, що в маршруті можуть бути зміни та доповнення. Ми будемо оновлювати список підприємств, щойно знатимемо про якісь зміни. Тож стежте за Kurkul.com і ви нічого не проґавите!

Соя

Хочете, щоб усі побачили і вашу сою? Маєте чим похвалитися або ж бажаєте проконсультуватися із нашими партнерами — пишіть сюди rozvadovskaya@latifundistmedia.com, ми завжді раді новим знайомствам!

А нам вже час збирати техніку та інструменти, щоб екіпіруватися по-повній і привезти з полів максимум цікавої і корисної інформації для вас!

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus
 

Матеріали до теми