Павільйони найбільшої у світі аграрної виставки Agritechnica 2017

Agritechnica 2019: чого чекати від найбільшої у світі виставки с/г техніки?

6 листопада 2019 622 0

Вислів про «хорошого вояку, який мріє стати генералом» в агробізнесі легко отримує нове життя. Адже який український аграрій не мріє і не планує відвідати найбільшу у світі виставку сільськогосподарської техніки Agritechnica у Німеччині?

Уже незабаром — 10-16 листопада — у німецькому місті Ганновер традиційно відкриє свої двері аграрна виставка №1 у світі Agritechnica 2019. Відтак команда АгроЕкспедиторів уже на низькому старті. Готується відвідати це дійство і  обов’язково розповісти з перших вуст, над чим працювали і чим здивують світ виробники техніки та технологічних рішень протягом останніх двох років (так-так, наче зовсім недавно була Agritechnica 2017...).

Під час цього туру допитливих агрожурналістів підтримають наші партнери. Саме вони першими розкажуть про свої нові розробки.

Виробник сільськогосподарської техніки з Німеччини для обробки ґрунту, посіву та захисту рослин LEMKEN презентує власні напрацювання. Серед них — причіпний польовий обприскувач Orion зі штангою від 24 до 39 м, нова модель навісного повнооборотного плуга Juwel 10. А також відвідувачі стенду зможуть дізнатися більше про новий агрегат LEMKEN — самохідний обприскувач Nova 14 із просторою кабіною, безліччю варіантів регулювання шасі, новою автоматичною системою ведення штанги, баком місткістю від 4800 л до 7200 л і робочою шириною від 24 м до 39 м.

Обприскувач LEMKEN Nova 14

Команду АгроЕкспедиторів на чужині підтримуватиме український виробник і постачальник обладнання для транспортування, зберігання, переробки зернових, зернопродуктів та інших матеріалів Лубнимаш. Під час Agritechnica 2019 компанія презентує оновлені дахи силосів та нову лінійку транспортного обладнання.

А от фахівці німецького виробника сільськогосподарської та комунальної техніки Amazone розкажуть і покажуть про свою нову техніку, зокрема, компактні дискові борони Сatros XL та Сertos 02, посівну комбінацію Сirrus 03-CC, самохідний обприскувач Black Pantera 4503. А також презентують гостям низку цифрових рішень: додаток для налаштування й оцінки змішаних добрив EasyMix, розробку для диференційованого вимірювання температури та вологості повітря на обприскувачах NEVONEX с FEATURE-компонентом AmaSense Weather та вдосконалену опцію для перемикання режимів обприскування AmaSelect Row.

Посівна комбінація Cirrus від Amazone

Читати за темою: Ерік Марекейл: Ми не продаємо машину, ми продаємо рішення.

Упродовж семи днів Agritechnica 2019 стане платформою для 2 800 експонентів і дозволить учасникам зазирнути у захоплююче майбутнє рослинництва. Провідні виробники і постачальники техніки та послуг представлять надихаючі новаторські ідеї.

«Cтійке землеробство, виробництво продовольства в умовах постійного росту населення Землі та збереження природних ресурсів можливі лише за умови використання останніх технологій. Інновації мають значення. Вони мають поєднувати в собі найновіші розробки та бути адаптованими до вимог кожного аграрного регіону нашої планети», — каже президент Німецького сільськогосподарського товариства (Deutsche Landwirtschafts-Gessellschaft, DLG) Губертус Паетов (Hubertus Paetow).

Отож, девіз виставки Agritechnica 2019 — «Глобальне землеробство, локальна відповідальність» (Global Farming — Local Responsibility).

Чим захопить цьогорічна виставка в Ганновері?

Також свої медалі Innovation Award 2019 отримають 40 номінантів із різноманітними рішеннями, із них лише одна — золота і 39 — срібних. Напередодні виставки незалежна експертна комісія, призначена DLG (Німецьким сільськогосподарським товариством), визначила лауреатів цієї премії з 291 затверджених заявок. Нагадаємо, у 2017 році інновації та розробки компаній-експонентів зі всього світу отримали 2 золоті і 29 срібних медалей.

Медалі Innovation Award 2019 отримають 40 номінантів із різноманітними рішеннями

Читати за темою: Agritechnica 2017. Прогуляємося виставкою разом?

Ще відбудеться презентація нової премії DLG — Systems & Components Trophy: Вибір інженерів. Інженери з розвитку сільськогосподарської техніки висунули 20 інноваційних продуктів у галузі компонентів та систем для участі у відборі, тож переможці будуть оголошені 10 листопада 2019 року.

Відбудеться презентація нової премії DLG — Systems & Components Trophy: Вибір інженерів

Що ще буде в програмі заходів Agritechnica 2019?

Міжнародний день фермера (фокус на Францію та Великобританію)

На найбільшій у світі виставці сільськогосподарської техніки цього року відбудеться прем'єра Міжнародного дня фермера — 14 листопада . Таким чином, Agritechnica 2019 створить нову платформу, на якій сільгоспвиробники з усіх аграрних регіонів світу матимуть змогу познайомитися один з одним та обмінятися досвідом.

Перший «Міжнародний день фермера» буде присвячений таким аграрним країнам, як Франція і Велика Британія. Дотримуючись девізу Agritechnica 2019 цього року — «Глобальне землеробство, локальна відповідальність», організатори заходу запланували для гостей велику програму, що складається з різних форумів, дискусій та екскурсій. Під час таких івентів аграрії усього світу матимуть можливість обговорити проблеми й можливості сучасного сільського господарства в обох країнах, а також отримають інформацію про новинки сільськогосподарської техніки.

Перспективні програми для молодих спеціалістів

 • Ремонтна майстерня в прямому ефірі: початківці-механізатори сільськогосподарської та будівельної техніки представлять практичну сторону своєї професії, в той час як освітні установи нададуть супровідну інформацію. 
 • Кампус & кар'єра — це платформа для кар'єри, науки і досліджень, яка включає в себе інфо-стенди та стенди з найму фахівців. Супроводжуватиметься великою діловою програмою. 
 • День молодого фермера:  молодіжна організація DLG запрошує до міжнародного обміну досвідом і організовує легендарну «Вечірку молодих фермерів».

Сільгосптехніка на виставці Agritechnica 2017

Діалоги з експертами

 • семиденна програма, присвячена майбутньому рослинництва пропонує висококласні заходи, інформативні конгреси і форуми, новаторські спецекспозиції і надихаючі зустрічі. Учасники отримають інформацію про глобальні перспективи сільського господарства з перших рук.
 • DLG-Форуми і симпозіуми — низка багатообіцяючих жвавих дискусій з експертами галузевих комітетів DLG, експонентами і вченими. 
 • Ag Machinery International — серія міжнародних конференцій з фокусом на зростаючі ринки. Скористайтеся можливістю зав'язати нові контакти.
 • AGRITECHNICA-експозиції по топтемам і актуальним питанням. 
 • центр дилерів — міжнародний торгівельний майданчик, де можна знайти контакти для створення і розвитку бізнесу.
 • торгівля вживаною технікою — привабливі пропозиції і послуги для вживаної техніки.
 • системи & комплектуючі у  «Салоні майбутнього» — першокласна ділова програма, що відкриє нові горизонти за допомогою доповідей експертів.
 • інфо-центр — уся зібрана інформація від компаній-партнерів виставки.

А щоб відвідувачі могли без проблем орієнтуватися серед багатьох павільйонів, стендів і конференц-залів, а також бути в курсі всіх запланованих подій у рамках Agritechnica 2019, організатори рекомендують завантажити додаток для смартфону в Google Play чи AppStore!

Організатори рекомендують завантажити додаток для смартфону

А ось, власне, карта павільйонів Agritechnica 2019. Зберігайте, щоб не загубитись!

До зустрічі в Ганновері!

© Катя Капустіна, 2019 р., Kurkul.com

Виконано за допомогою Disqus
Матеріали за темою