ТОП-10 найпопулярніших інфографік за 2017 р.

ТОП-10 найпопулярніших інфографік 2017 року

Служба новин 16 січня 2018 632 0

Підсумки року, плюси та мінуси різних інструментів у сільському господарстві, демонстрація основних агротенденцій — ці теми хвилюють і нас, і вас. Ми намагаємося по-різному доносити новини до наших читачів, змінюючи підходи і формати, тож на нашому сайті ви можете знайти відеоновини, блоги, лонгріди, тести, фотозвіти тощо. Окрім цього одним з ефективних інструментів, який ми використовуємо в роботі, є інфографіка.  

У 2017 р. ми створили 25 інфографік на різні актуальні для агроринку теми, а сьогодні вирішили поділитися з вами десятком найбільш популярних. А формували цей рейтинг саме ви, адже наш ТОП вибудований за кількістю ваших переглядів. Тож починаємо.

1. Аналіз фермерських та особистих господарств України

Всього в Україні 47,7 тис. сільгосппідприємств, з них 70,6 % — фермерські.

Найбільше фермерських господарств розташовані у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Одеській та Херсонській областях. А частка фермерських господарств у структурі аграрного ВВП складає 6-8 %. Особистих селянських господарств в Україні 4,1 млн, але частка у загальному обсязі сільгоспвиробництва ОСГ складає 45 %. Більше деталей шукайте в нашій інфографіці, яка посідає перше місце за кількістю переглядів.

2. Садівництво України в цифрах

Які зміни пройшло садівництво в Україні з 1995 по 2015 рр., як змінювалися площі насаджень, урожайність та обсяг виробництва плодів та ягід — це та більше ви знайдете у інфографіці.

3. Розвиток органічного сектору в Україні у 2016 р.

Станом на 2015 р. в Україні було 210 сертифікованих органічних господарств та сертифіковано 530 тис. га дикоросів. Ми розбиралися, коли в Україні зародилося органічне виробництво, якими були перші канали збуту продукції та хто є найбільш крупним імпортером української органіки.

4. 10 кроків протидії аграрному рейдерству

Боротьба з рейдерством та методи протидії незаконному заволодінню чужими землями хвилює кожного аграрія без виключення. Зокрема в останні роки, коли частота рейдерських захоплень землі зросла. У цій інфографіці за допомогою фахівців юридичної компанії PLP Law Group ми зібрали 10 основних кроків, як запобігти та протидіяти аграрному рейдерству. Про штаб миттєвого реагування, документи, які вам потрібно створити, фінансовий аудит та інші важливі моменти читайте у нашій інфографіці.

5. Використання паливо-мастильних матеріалів у сільському господарстві

Звичайні буденні теми бентежать аграріїв не менше, ніж важливі економічно-політичні проблеми. Тим більше, коли мова йде про фінанси і скорочення витрат на одну з основних статей витрат кожного сільгосппідприємства — паливо-мастильні матеріали. У цій інфографіці ми зібрали дані про обсяги використання бензину та дизельного пального, а також чинники, що сприяли зменшенню використання цих матеріалів у сільському господарстві протягом 1990-2016 рр.

6. Світ органічного сільського господарства у 2017 р.

У світі 179 країн мають сертифіковані органічні господарства. Серед лідерів — Кабоверде, Гонконг, Кувейт. З 1999 р. до 2015 р. кількість площ, зайнятих під органічне сільське господарство зросла з 11 млн га до 50,9 млн га. Про показники споживання органічної продукції та законодавство галузі шукайте деталі в інфографіці.

7. Напрями переробки конопель у європейських країнах

У 2015-2016 рр. лідером з вирощування технічних конопель у світі є Франція, де під цю культуру у 2016 р. відвели 12,5 тис. га. Україна ж посідає друге місце, де під технічні коноплі у 2016 р. віддали 3,4 тис. га. Якими є основні напрямки переробки стебел, насіння, волокон, квітів і листя технічних конопель шукайте в нашій інфографіці.

8. Земельний фонд НААН

Не менше уваги читачів викликали землі, які перебувають під опікою НААН — всього 465,3 тис. га. А також структура орних земель НААН та урожайність основних культур на дослідних господарствах академії. Більше інформації шукайте в інфографіці.

 

9. Селекція основних сільськогосподарських культур за 2016 р.    

У цій інфографіці ми зібрали дані про 120 нових сортів і гібридів, придатних для поширення в Україні і занесених до Державного реєстру сортів рослин у 2016 р.

10. Чому вигідно використовувати ЕВА-мати?

Що таке ЕВА-мати, яка сума фінансової вигоди від використання такого покриття у тваринницьких приміщеннях та як відрізняється теплопровідність, твердість, щільність та термін експлуатації цих матів від дерева та гуми? Таку інформацію ми зібрали у цій інфографіці.

А хто ще не знає, то беріть до уваги, що кожного року ми випускаємо в світ інфографічний довідник «Агробізнес України», де збираємо основні інфографіки на актуальні для аграріїв теми: мораторій на землю, аграрні розписки, боротьба з фальсифікатом в агросекторі, IPO в Україні за останні 10 років. Цього року у виданні є ще й нові інфографіки про агрологістику України, показані популярні нішеві напрямки рослинництва і рибне господарство. Завантажити довідник онлайн можна тут

А щоб придбати друковану версію заходьте сюди

І будьте з Kurkul.com! Цього року обіцяємо не менше цікавого!

Виконано за допомогою Disqus