136
37 років

Супрун Костянтин Васильович

Керівник приватної агрофірми «Санті»

Соціальна діяльність:

  • Бере активну участь у житті району.
  • Очолює осередок «Аграрної самооборони» у Верхньоінгульскому.

Стиль життя:

  • Хобі: полювання, волейбол, спортивні мотоцикли.
  • Що надихає: вирощування соняшнику. «Більше, напевно, я вирощую соняшник в господарстві, це мій профіль. Люблю його, приємно дивитися на цю культуру. Ним займаюся вже 12 років. Тож уже здалеку за кольором соняшнику можу визначити, що йому не так».

Читати по темі:  Костянтин Супрун: Люблю соняшник, а з кукурудзою майже граю в лотерею

Коментарі:

  • Микола Байбарак, керівник агропідприємства «Санті»: «Костя працює в нас і з пайовиками. Він з ними проводить бесіди, доносить їм всю інформацію, що у нас відбувається в господарствіі. Це радує, тому люди не йдуть, людям подобається у нас. Важко чути від колег, коли говорять, що їх пайовики дуже погано відгукуються. За період більше 10 років жоден із 290 людей, які у нас є пайовиками, не сказав, що наша родина непорядна. Це результат нашої спільної роботи». 

Цитати:

  • «На соняшник треба дивитися як на живу людину: якщо щось не так, значить, йому чогось не вистачає. Все видно на полі, із кабінету ти цього всього не побачиш». (Kurkul.com, жовтень, 2017 р.)
  • «Ми з кукурудзою наче в лотерею граємо. Якщо є хоч якась можливість вийти у поле після снігу, то в першу чергу сіємо кукурудзу. Практично у болото. А основні культури намагаємось розтягнути на 3-4 терміни». (АгроЕкспедиція, Kurkul.com, жовтень, 2017 р.)
  • «Із добривами для кукурудзи проводив експерименти разів 20. Зі своєї практики скажу: кукурудза у нас більше бере листом, показує кращі результати. Те, що кидаєш під корінь, вона не бере, тож ми добрива на кукурудзу вносимо, в основному, листом». (Kurkul.com, жовтень, 2017 р.)

Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10200 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.