Весняна посівна не зумовить кризу на ринку пального — експерт

23 березня 2017 104 0
Весняна посівна не зумовить кризу на ринку пального — експерт
kurkul.com

Експерт паливного ринку Геннадій Рябцев повідомив, що за відсутності форс-мажорних обставин, початок весняно-польових робіт в Україні не зумовить виникнення кризи на ринку пального, пише сайт УНН.

«Більшість великих аграрних господарств підписали прямі контракти на постачання палива від виробника, як і в минулому році. Тобто посередників уже немає у цій сфері… Тобто проблем не буде, бо всі постачальники палива знають, що буде попит, і вони закуповують більше протягом попередніх місяців. Тож можна сказати, що за відсутності форс-мажорних обставин, різкого падіння гривні чи певних адміністративних обмежень, які можуть там бути запроваджені (наприклад, проти «російських нафтопродуктів»), очікувати кризових явищ під час весняних посівних робіт не слід», — повідомив Геннадій Рябцев.

На думку експерта, на сьогодні в Україні сформувався потенціал для зниження цін на пальне.

«Більше того, я наголошую, що зараз сформувався потенціал для зниження цін. Якщо не буде послаблення гривні, то він можливо буде реалізований. Тому що для всіх учасників ринку зараз головне — активізувати попит, відновити прихильність лояльних споживачів, тому що зараз уже розпочинається новий сезон», — пояснив експерт.

Коментувати
Виконано за допомогою Disqus