ФАО підтримуватиме бджолярські кооперативи

23 листопада 2017 129 0
Бджоли
Kurkul.comБджоли

Продовольча й сільськогосподарська організація ООН (ФАО) планує підтримати об’єднання пасічників на Донеччині та Луганщині.

Про це в ексклюзивному коменарі Kurkul.com розповів консультант ФАО із розвитку сільського бізнесу та кооперації Руслан Марков.

У рамках чинної програми підтримки кооперативів у регіонах, що постраждали від військового конфлікту, представники міжнародної організації вже надали консультаційну та матеріальну підтримку близько 20 СОКам .

Читайте за темою: Дають — бери: ФАО передає нову техніку кооперативам Донеччини і Луганщини

«Ми плануємо підтримати тих сільгоспвиробників, які виготовляють так звану альтернативну продукцію для цього регіону й готові об’єднатися в кооперативи. Це, на наш погляд, продукція, що користуватиметься попитом у найближчий час на місцевому ринку. Наприклад, підтримку ФАО можуть отримати кооперативи пасічників. Ми бачимо, що це один із перспективних напрямків місцевого сільгоспвиробництва і все більше людей задумуються над цим бізнесом», — розповів Руслан Марков.

За словами консультанта, у міжнародній організації хочуть створити приклади, коли пасічники об’єднуються між собою, щоб разом працювати.

Виконано за допомогою Disqus