Лозівські машини планують збільшити обсяг експорту

23 листопада 2017 527 0
Стенд «Лозівських машин» на Agritechnica 2017
Kurkul.comСтенд «Лозівських машин» на Agritechnica 2017

«Лозівські машини» планують збільшити долю експорту в загальному обсязі продажів компанії. У стратегічних планах відсоток продажів продукції за кордон має скласти 35-40%, тоді як зараз цей показник сягає 20%. Про це повідомляє Traktorist.ua.

«Таким чином, ми зможемо диверсифікувати всі загрози та ризики, пов'язані з внутрішнім ринком, і значно збільшити обсяги продажів. До слова, за 10 місяців 2017 р. ми виросли в обсягах продажів на 20% у порівнянні з аналогічним періодом 2016 р.», — говорить віце-президент з маркетингу і продажів ІГ УПЕК Роман Гіршфельд.

Також представник компанії зазначає, що на Agritechnica 2017 «Лозівські машини» укріпили свої позиції на європейському ринку. Результатом зустрічей та переговорів з потенційними замовниками та партнерами стало підписання близько 10 дилерських угод з крупними світовими фірмами і досягнуті домовленості про перспективи співпраці з представниками країн ЄС та Південної Америки.

«Наша мета — сформувати товаровиробничу мережу в Європі, налагодивши співпрацю з кількома ключовими дилерами в кожній країні Євросоюзу, таким чином, забезпечуючи європейських аграріїв якісною інноваційною технікою і сервісним обслуговуванням», — додає директор з продажу на експорт Едуард Чудопалов.

 Зазначимо, що на Agritechnica 2017 «Лозівські машини» презентували дискову борону «Дукат-Gold», глибокорозпушувач «Гульден» та дискову борону-лущильник «Дукат 5».

Виконано за допомогою Disqus