BASF готує молодих професіоналів у сфері агробізнесу

28 листопада 2017 153 0
Команда стажерів BASF
BASFКоманда стажерів BASF

28 листопада в Києві компанія BASF сформувала із числа студентів і випускників профільних аграрних вишів групу для стажування в реальних умовах сільськогосподарського бізнесу. Ця програма дає можливість талановитій молоді розпочати кар’єру в одній із провідних світових компаній у сфері захисту рослин, запроваджувати найкращий світовий досвід в Україні та розвивати принципи ефективного ведення агробізнесу. BASF продовжує успішний досвід організації програми стажування вже третій рік поспіль.

Група стажерів включає 10 найкращих претендентів, які пройшли відбір серед більш як 100 конкурентів. Стажування триватиме протягом 7 місяців. Учасники працюватимуть безпосередньо з українськими аграріями й надаватимуть кваліфіковані рекомендації та індивідуальні рішення щодо застосування інноваційних препаратів і ефективного захисту посівів.

Для максимального заглиблення в роботу стажерам організовали додаткове навчання, яке вже добре себе зарекомендувало. Учасники проходять тренінги з застосування ЗЗР, фізіології рослин, технологій вирощування рослин загалом, а також з ефективних комунікацій, розвитку навичок переговорів, презентації тощо.

«Розуміючи потреби аграріїв в Україні, ми піклуємось не тільки про ефективність захисту посівів, але і про перспективи сільського господарства загалом. Ми віримо в інтенсивну й довготермінову програму стажування. Це допоможе формувати нове покоління професіоналів заради успіху галузі», — повідомив Тіберіу Діма, керівник агробізнесу компанії BASF в Україні, Республіці Молдова та країнах Кавказу.

Виконано за допомогою Disqus